به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 شهریور 1397

خشونت پلیس در آمریکا نمونه بارز نقض حقوق‌بشر است

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین به نقل از «تله‌سور»، «لوئیسا اورتگا دیاز» دادستان کل ونزوئلا دولت «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا را متهم به اعمال استانداردهای دوگانه در سیاست‌های حقوق بشر این کشور دانست.

«اورتگا دیاز» طی مصاحبه‌ای رادیویی ضمن بیان سیاست‌های ریاکارانه آمریکا، از صدور حکم برائت «دانیل پانتالئو» مأمور پلیس سفید پوست این کشور از اتهام قتل «اریک گارنر» شهروند سیاه پوست آمریکایی توسط دادگاه نیویورک انتقاد کرد.

وی افزود: سیاست‌های اجرایی آمریکا با موضوع حقوق‌بشر تناقض دارد همانطور که سیستم عدالت کیفری این کشور حکم تبرئه افسران پلیسی را که متهم به قتل مردم رنگین پوست هستند، صادر می‌کند؛ همچنین زندان گوانتانامو که در آن سازمان سیا بدترین رفتار با زندانیان را انجام می‌دهد از قبیل شکنجه با آب، محرومیت از خواب به مدت 180 ساعت و اعتراف گرفتن از زندانی در حالی که برهنه بوده و صورتش پوشانده شده، نمونه‌هایی از نقض حقوق بشر توسط دولت آمریکا می‌باشد.

دادستان کل ونزوئلا همچنین بیان کرد: همواره مواردی که نشان دهنده نقض حقوق بشر بوده، توسط دولت آمریکا و رسانه‌های جمعی سانسور شده است.

اورتگا دیاز تصریح کرد: ایالات‌متحده آمریکا که هنوز اساسنامه دادگاه جنایی بین‏‌المللی رم را نپذیرفته نمی‌تواند در مورد نقض حقوق‌بشر توسط دیگر کشورها اظهارنظر کند.

وی در پایان اظهار داشت: ونزوئلا تاکنون معاهدات و قراردادهای بین‌المللی بسیاری را در زمینه حقوق بشر به امضا رسانده و متعهد به انجام آن‌ها نیز بوده و قانون اساسی این کشور بیانگر اعمال سیاست‌هایی مبنی بر احترام به حقوق‌بشر می‌باشد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 14:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی