به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 15 آذر 1399

انتقال سلاح داعش از موصل به سوریه

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «سعد البدران» یکی از شیوخ عشایر موصل در گفت‌وگو با روزنامه فرامنطقه‌ای «الحیات» چاپ لندن گفت: تکفیری‌های داعش طی 2 روز گذشته، خسارات زیادی را در صفوفش متحمل شده است. این خسارات پس از آن محقق شد که نیروهای ائتلاف بین‌الملل ضد داعش مواضع تکفیری‌ها را هدف قرار دادند و اخبار متعددی درباره پیشروی‌های نیروهای پیشمرگه در مرزهای سوریه در نزدیکی گذرگاه «ربیعه» و هماهنگی با شیوخ عشایر «شمر» در منطقه منتشر شد.

بر اساس این گزارش،  در پی پیشروی‌های ارتش عراق با حمایت نیروهای ائتلاف، پیشمرگه و عشایر، تکفیری‌های داعش میزان زیادی از تسلیحات و تجهیزات نظامی را که از مقرهای اشغال شده ارتش عراق به غنیمت گرفته بودند، به سوریه منتقل کردند.

بدران در ادامه گفت: اغلب سرکرده‌های داعش، موصل را ترک کرده‌اند و امور را به مقامات محلی تعیین شده از سوی خود، واگذار کرده‌اند. آنها همچنین با یکدیگر توافق کردند که یک خندق در اطراف موصل حفر کنند و تاسیسات حیاتی را برای توقف پیشروی‌های دولت به سوی شهر، بمب‌گذاری کنند تا هرگاه ارتش عراق خواست این تاسیسات را بازپس گیرد، آنها را منفجر کنند.

انتهای پیام/غ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 14:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال