به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

جفری فلتمن: زمان حل بحران سوریه فرارسیده است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «جفری فلتمن» معاون سیاسی «بان کی مون» دبیر کل سازمان ملل اعلام کرد که با «سامح شکری» وزیر خارجه مصر دیدار و درباره موضوعات مهم منطقه از جمله بحران سوریه گفت‌وگو کرده است.

خبرگزاری «الشرق الاوسط» گزارش داد که فلتمن در نشستی خبری از تلاش‌های سازمان ملل در لیبی و اقدامات اخیر برای اعلام آتش بس در حلب سوریه خبر داده و بر اهمیت ایجاد راه‌هایی برای از سرگیری مذاکرات صلح میان فلسطین و اسرائیل تأکید کرد.

وی تأکید کرد که در گفت‌وگو با شکری آخرین تحولات جامعه بین المللی برای مبارزه با داعش در عراق و سوریه و گفت‌وگوهای ملی در سودان و چند پرونده منطقه‌ای را بررسی کرده است.

معاون سیاسی دبیر کل سازمان ملل درباره وضعیت فعلی سوریه نیز گفت که «استفان دی میستورا» فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، با تعدادی از طرف‌های دولتی و معارضان سوری گفت‌وگو کرده است تا فضا را برای اعلام آتش بس در برخی مناطق درگیری‌ در سوریه ایجاد کند و در نتیجه آن به دنبال ایجاد راهکار نهائی برای بحران سوریه باشد.

فیلتمن درباره بحران لیبی نیز گفت «برناندینو لیون» فرستاده ویژه سازمان ملل با مصر در حال تلاش برای راه اندازی مجدد گفت‌وگوها میان طرف‌های لیبی است.

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 14:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال