به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

جودوی جوانان آسیا- هنگ کنگ؛ نیک اقبال به مدال نقره قناعت کرد/ دو برنز برای کاروان جودوی ایران

جودوکاران ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا به سه مدال رنگارنگ (یک نقره و دو برنز) دست یافتند.

به گزارش ایلنا، امروز (یکشنبه) در ادامه رقابت های جودوی قهرمانی جوانان آسیا در هنگ کنگ، ایمان نیک اقبال جودوکار وزن منهای 81 کیلوگرم کشورمان که با سه پیروزی متوالی راهی دیدار پایانی شد و در جدال برای کسب مدال طلا به مصاف ساساکی از ژاپن رفت ولی بازنده تاتامی را ترک کرد و نقره گرفت.

ایمان نیک اقبال دور اول میگوئل کاستا از ماکائو را با ضربه فنی شکست داد و سپس در وقت طلایی با گرفتن یک امتیاز وازاری خامزین از قزاقستان را از پیش رو برداشت. وی در مرحله نیمه نهایی هم اسنبایکوف از قرقیزستان را شکست داد و به فینال راه پیدا کرد.

خسرو رحیمی نماینده وزن منهای 100 کیلوگرم تیم جودوی جوانان ایران نیز در دیدار رده بندی برابر لی یوهان از کره جنوبی پیروز شد و مدال برنز گرفت.

وی دور نخست استراحت داشت و در دور دوم نتیجه را به سلیمگریف از قزاقستان واگذار کرد و به گروه بازنده ها رفت. رحیمی برای کسب مدال برنز در گروه بازنده ها لئو گوان از چین تایپه را ضربه فنی کرد و به دیدار رده بندی راه پیدا کرد.

همچنین زهرا نادری در وزن منهای 57 کیلوگرم دختران، ابتدا کار خود را با برتری مقابل کائون سئوهی از کره جنوبی آغاز کرد و سپس آنا استراچنکو از قزاقستان را از پیش رو برداشت.

وی در مرحله نیمه نهایی مقابل لی شین از چین تایپه با ضربه فنی بازنده شد و به دیدار رده بندی راه یافت و در نهایت موفق شد به مدال برنز برسد.

پیش از این، محمد رشنو نژاد، محمد محمدی بریمانلو و احمد قاسمی سه مدال برنز برای تیم جوانان ایران در این مسابقات کسب کرده بودند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 23-09-1393, 13:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی