به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 اسفند 1397

سفیر از حیثیت والیبال قم دفاع می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، تیم والیبال سفیر قم بر اساس قرعهکشی انجام شده در سازمان لیگ فدراسیون والیبال در گروه نخست مرحله مقدماتی فصل جاری رقابتهای لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور حضور دارد و در چهار هفته متوالی به حریفان خود باخته است.

نماینده والیبال قم امسال ضعیفتر از دورههای قبلی حضور خود در لیگ دسته اول والیبال مردان کشور گام به میدان رقابت با حریفان گذاشته و هماکنون به عنوان قعرنشین جدول ردهبندی گروه نخست شناخته میشود، تیمی که تمام دیدارهای قبلی خود را با نتایج مشابه باخته است.

سفیر قم در چهار بازی از پنج هفته سپری شده بازیهای فصل جاری لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور به میدان رفته و یک هفته نیز با قرعه استراحت برخورد کرده است در حالی که این تیم باید در عصر بیست و سومین روز آذر ماه یک دیدار خانگی دیگر در لیگ امسال انجام بدهد.

حریف تیم والیبال سفیر قم در هفته ششم از دور رفت مرحله گروهی مسابقات امسال تیم شهرداری نیشابور است که 2 پله بالاتر از تیم سفیر قم در مکان هفتم جدول ردهبندی گروه نخست قرار گرفته و بدون تردید در این دیدار حریف سرسختی برای آخرین تیم جدول یعنی نماینده قم خواهد بود.

سفیر امسال در ترکیب خود از بازیکنان قمی کمتر استفاده کرده و یا با توجه به نحوه بازی گرفتن فرید آخوندزاده سرمربی گیلانی خود از بازیکنان حاضر در این تیم میتوان گفت که سفیر نگاه چندان جدی به توان بازیکنان بومی والیبال قم نداشته است.

به همین دلیل این تیم امسال طرفدار آنچنان زیادی در مسابقات لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور در بین والیبالدوستان قمی ندارد و نتایج ضعیفی که در مقابل حریفان خود کسب میکند نیز مزید بر علت شده تا همگان این تیم را یک میهمان در قم قلمداد کنند.

به هر حال سفیر امروز از ساعت 17 در دیداری خانگی از هفته ششم دور رفت مرحله گروهی رقابتها در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان قم میزبان تیم شهرداری نیشابور است و کمتر کسی تصور پیروزی این تیم را در این هفته از رقابتها دارد.

امسال مرحله مقدماتی رقابتهای لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور از روز چهارشنبه بیست و هشتم آبان ماه آغاز شده و در هر هفته هشت بازی برگزار خواهد شد ضمن اینکه بازیهای دور رفت مرحله مقدماتی این فصل نیز دوشنبه هشتم دی ماه به پایان میرسد.

تعطیلات نیم فصل لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور نیز از هشتم دی ماه آغاز میشود و تا 16 دی ماه ادامه خواهد داشت و تیمها بعد از استراحتی کوتاه مدت به میدان میروند در حالی که دیدارهای دور برگشت نیز از چهارشنبه 17 دی ماه آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/78002/م40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 13:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی