به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 بهمن 1399

3 هزار زائر اربعین در کرمانشاه اسکان داده شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حجتالاسلام سیدمحمدباقر حسینیاراکی پیش از ظهر امروز در سومین همایش وقف، رسانه و چشمانداز پیشرو در استان کرمانشاه، هدف از برگزاری این همایش را استفاده از ظرفیت رسانهها در ترویج فرهنگ وقف و اعتمادسازی مردم نسبت به ایجاد وقفهای جدید عنوان کرد.

وی بیان داشت: ادارهکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در زمینه اعزام مبلغ جزو استانهای برتر بوده که بین 700 تا 900 مبلغ به نقاط مختلف اعزام کرده است.

به گفته مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، استان کرمانشاه ظرفیت بسیار بالایی در زمینه اعزام مبلغ بومی دارد و از معاون سازمان اوقاف درخواست داریم که به این امر توجه ویژه داشته باشد.

حسینیاراکی با بیان اینکه بقعه 26 امامزاده در استان کرمانشاه در حال بازسازی است، گفت: از نیمه دوم سال گذشته تا نیمه اول امسال 11 هزار و 200 هکتار از اراضی موقوفهای از موقوفهخواران پس گرفته شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: ادارهکل اوقاف و امور خیریه استان در زمینه برگزاری مسابقات قرآنی و حمایت از حوزههای علمیه و هزینه یک میلیون تومان در زمینه ساخت حوزه علمیه اقدامات مناسبی را انجام داده است.

وی با اشاره به مراسم استقبال از زائران عتبات عالیات در استان کرمانشاه، افزود: 32 هزار زائر از محل موقوفه حاج محمدتقی اصفهانی اطعام و اسکان داده شدهاند.

به گفته حسینیاراکی، ادارهکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در راستای بازگشت زوار عتبات عالیات ستادی را تشکیل داده که از روز گذشته تا کنون سه هزار نفر داده شدهاند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزاری همایش لبیک یا حسین(ع)، رهروان زینبی(س) و شیرخوارگان حسینی(ع) در ماه محرم را از مهمترین اقدامات ادارهکل اوقاف بیان کرد.

وی خاطرنشان کرد: امسال بیش از 60 هزار نفر در مسابقه مفاهیم عمومی قرآن با عنوان اینگونه باشیم شرکت داشتند که این امر جو قرآنی مناسبی را در استان ایجاد کرده بود.

حسینیاراکی افزود: سال گذشته تا پایان سال 32 وقف جدید در استان بهوقوع پیوست که امسال 50 وقف جدید در سامانه به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/2700/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 13:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی