به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 12 آذر 1399

رئیس جهاد دانشگاهی گیلان: برای انجام فعالیت‌های پژوهشی به ظرفیتهای استان تکیه نکرده‌ایم

رئیس جهاد دانشگاهی گیلان: برای انجام فعالیتهای پژوهشی به ظرفیتهای استان تکیه نکردهایم

» سرویس: علمي و فناوري - پژوهشي

رئیس جهاد دانشگاهی گیلان گفت: برای انجام فعالیتهای پژوهشی به ظرفیتهای استان تکیه نکردهایم و با توان پژوهشگران منابع خوبی را از وزارتخانهها جذب خواهیم کرد.

مهندس جمشید رسایی در پی کسب رتبه برتر جهاد دانشگاهی در جشنواره و نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری گیلان در گفتوگو با خبرنگار پژوهشی ایسنا منطقه گیلان، با قدردانی از دکتر نجفی، استاندار گیلان در راستای ایجاد انگیزه برای پژوهشگران استان اظهار کرد: مسؤولان استان باید به ظرفیتهای تمام مراکز آموزش عالی و بخشهای پژوهشی استان توجه ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی استان با دستاوردهای خود در بخشهای معاونت پژوهشی، پژوهشکدهها و مرکز پژوهشی ایسپا در نمایشگاه هفته پژوهش امسال حضور چشمگیری داشت، افزود: پژوهشگران و جهادگران و دانشجویان مراکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی در این نمایشگاه بخشی از توانایی خود را به اثبات رساندند.

رسایی با تاکید بر اینکه در جهاد دانشگاهی از ایدهها و طرحهای نو و خلاقانه حمایت میکنیم، تصریح کرد: برای انجام فعالیتهای پژوهشی و اجرای ایدههای نو، صرفا به ظرفیتهای استان تکیه نکردهایم و با تکیه بر توان پژوهشگران منابع خوبی را از وزارتخانهها جذب خواهیم کرد.

وی با قدردانی از دست اندرکاران و دستگاههای اجرایی مشارکت کننده در برپایی نمایشگاه امسال گفت: از مسؤولان دستگاههای اجرایی استان که در بخش پژوهشی به ظرفیت استان بیتوجهی میکنند، میخواهیم که در این زمینه دقت بیشتری داشته باشند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان گیلان با اشاره به کسب رتبه برتر جهاد دانشگاهی در پانزدهمین جشنواره و نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری گیلان خاطرنشان کرد: از همکاران و پژوهشگران جهاد دانشگاهی گیلان که نتیجه تلاش آنها کسب رتبه برتر بود، تشکر میکنم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 23-09-1393, 11:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال