به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 28 آذر 1397

معاون درمان این سازمان اعلام کرد: رشد ۵ درصدی مراجعین به مراکز درمانی تأمین اجتماعی

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: در شش ماهه نخست سال جاری حدود ۲۵ میلیون بیمار توسط پزشکان مراکز درمانی تامین اجتماعی ویزیت شده‌اند که این میزان رشد ۵/۶ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

دکتر محمد علی همتی افزود: ۶۹درصد از این تعداد ویزیت، توسط پزشکان عمومی، ۲۵ درصد توسط متخصصان و ۶ درصد توسط دندانپزشکان بوده که در ۳۵۳ مرکز درمانی اعم از بیمارستان، دی کلینیک، پلی کلینیک‌های تخصصی و کلینیک‌های عمومی انجام شده است.
وی با بیان اینکه ۸ هزار و ۸۳۵ تخت فعال بدون احتساب تخت اورژانس در بیمارستان‌های ملکی وجود دارد، اظهار داشت: تعداد ۴۵۰ هزار و ۷۳۰ مورد بستری در این مراکز انجام شده که نسبت به شش ماه سال گذشته رشدی معادل ۲/۱۰ درصد را نشان می‌دهد.
دکتر همتی تعداد اعمال جراحی در مراکز تامین اجتماعی را ۲۵۵ هزار مورد برشمرد و گفت: ۱۶ درصد این تعداد مربوط به اعمال جراحی بزرگ و ۱۰۵ هزار زایمان انجام شده که ۴۷ درصد آن سزارین بوده است.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه درصد اشغال تخت در بیمارستان‌های تامین اجتماعی ۶/۷۲ درصد بوده افزود: حدود ۱۵۰ هزار عمل جراحی سرپایی نیز طی مدت یاد شده در مراکز درمانی سازمان انجام شده است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 23-09-1393, 11:11

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی