به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

برخی بازیکنان صبا در تیم‌های بزرگ بودند به تیم ملی دعوت می‌شدند/ کاری از دست‌مان بربیاید برای نوری انجام می‌دهیم

مجتبی رمضان‌بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شرایط صبا اظهار داشت: ما 10 روز استراحت خواهیم داشت و از اول دی‌ماه تمرینات خود را آغاز می‌کنیم و مقدمات را برای برگزاری اردو در خارج از کشور فراهم خواهیم کرد. اولویت ما برگزاری اردو در ترکیه یا دبی است و اگر این کشورها مهیا نشد در کیش اردو برگزار می‌کنیم. به هر حال برای ما بازی دوستانه اهمیت دارد و می‌خواهیم در جایی اردو برگزار کنیم که بتوانیم بازی‌های دوستانه خوبی برگزار کنیم.

وی در مورد جذب بازیکنان و یا لیست مازادی که قرار بوده تارتار پس از بازی با ملوان در اختیار باشگاه قرار بدهد خاطرنشان کرد: تارتار با توجه به اینکه به تازگی به مجموعه صبا اضافه شده مدتی زمان نیاز دارد تا بتواند با شرایط آشنا شود و بازیکنانی که می‌خواهد حتما حفظ شوند به ما اعلام خواهد کرد و همچنین بازیکنانی که به آنها احتیاجی ندارند و قصد جایگزین نفرات دیگر را دارند در چند روز آینده به ما اعلام خواهد کرد. او فیلم تمام بازی‌های صبا را گرفته تا در این باره تصمیم بگیرد.

قائم‌مقام باشگاه صبا در مورد اینکه آیا برای جذب بازیکن دیر نخواهد شد تصریح کرد: در فصل نقل و انتقالات تعدادی از بازیکنان سرباز شده‌اند که همین موضوع باعث می‌شود تیم‌ها به راحتی بازیکنان خود را آزاد نکنند ما تابع سرمربی خود هستیم و تفکر تارتار هرچه باشد برطبق آن عمل خواهیم کرد. همچنین قرار است دستیاران خود را هم در طی روزهای آینده به ما اعلام کند.

رمضان بیگی در مورد اینکه آیا مارکو از تیم جدا شده است گفت: او چهارشنبه بلیت دارد و در این روز ایران را ترک خواهد کرد. او به علت مشکلات خانوادگی قصد دارد به برزیل برود ما هم اولویت‌مان بحث خانواده است حالا می‌خواهیم به او کمک کنیم و نظر ما این است که در تعطیلات برزیل باشد و پس از آن به ایران بازگردد اما اگر این اتفاق هم رخ نداد به او کمک خواهیم کرد. او هنوز با ما تسویه حساب نکرده است.

وی در مورد اینکه محمد نوری اعلام کرده احتمال دارد بحث ممنوع‌الخروج بودن او به دوران حضورش در صبا بازگردد گفت: تا جایی که من در اطلاع هستم زمانی که نوری در صبا بود بازیکن سرباز بود او در کنار غلامرضا رضایی و امیرحسین فشنگچی سرباز بودند البته اگر از دست باشگاه صبا کاری بر بیاید صد در صد انجام خواهد دارد و به او کمک می‌کند زیرا بحث ملی است.

قائم‌مقام باشگاه صبا با اشاره به دعوت بازیکنان جدید به تیم ملی تاکید کرد: اینکه اسامی جدیدی به تیم ملی دعوت شده‌اند و خبری از بازیکنانی که در گذشته اسامی‌شان تکرار می‌شد نیست جای خوشحالی دارد اما احساس می‌کنم هنوز ظرفیت‌هایی در فوتبال ایران وجود دارد که نادیده گرفته می‌شود و جای‌شان در تیم ملی خالی است. به نظرم بازی‌ها خوب دیده نشده است. جلال علی‌محمدی، ایوب کلانتری، ابوالفضل ابراهیمی، بازیکنانی از صبا هستند که نمی‌توان به راحتی از آنها گذشت. مهم این نیست که در چه تیمی بازی می‌کنند بلکه عملکرد تیم مهم است.

وی افزود: مطمئن باشید اگر کلانتری در تیم بزرگی بازی می‌کرد به تیم ملی دعوت می‌شد. به نظرم اینکه دکور خوبی وجود داشته باشد اهمیت ندارد بلکه جنس مهم است. 15 تیم در لیگ برتر به دنبال این سه بازیکن هستند پس صد در صد عملکرد آنها بسیار چشمگیر بوده است. باید بازی‌های تیم‌های شهرستانی مورد رصد قرار بگیرد. من به عنوان یک شهروند نگران این هستم که از ظرفیت‌ فوتبال ما به خوبی استفاده نمی‌شود. بازیکنی در لیگ فلان کشور دیده می‌شود اما ظرفیت‌های خود بازیکنان‌مان را فراموش می‌کنیم. به نظرم این موضوع اجحاف در حق بازیکن خود ماست.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 11:07

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی