به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

منصوری: به نظر هیأت‌ رئیسه احترام نگذارند من و تیمم از فوتسال کنار می‌کشیم/ دارند لیگ را به هم می‌ریزند

کریم منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد عدم پذیرش رای هیات رئیسه سازمان لیگ از سوی باشگاه شهرداری ساوه در مورد جذب بازیکن، اظهار داشت: ما در این مورد به قانون عمل کردیم، اتفاقا یکی از اعضای هیات رئیسه ما، رئیس هیات فوتبال استان اراک (غفاری) هست، ما نظرمان را در مورد درخواست باشگاه شهرداری ساوه اعلام کرده‌ایم و این نظر برگشت پذیر نیست.

وی ادامه داد: انگار برخی دنبال گرفتن ماهی از آب گل‌آلود هستند، ما نمی‌توانیم به خاطر یک تیم قانون را زیر پا بگذاریم. اکنون همه تیم‌ها گوش به زنگ شده‌اند که چه تصمیمی در مورد شهرداری گرفته می‌شود و اگر اجازه‌ای خلاف قانون به آنها داده شود، لیگ به هم می‌ریزد. نمی‌شود که هر کسی به مشکل خورد بخواهد قانون را تغییر دهد. اتفاقا بازیکنان این تیم به دنبال بازگشت هستند اما راه‌شان نمی‌دهند. با این حرف‌ها و درخواست‌ها دارند لیگ را به هم می‌ریزند.

مدیرعامل باشگاه منصوری تصریح کرد: مقصر اصلی افتخاری است که به حرف این‌ها گوش می‌دهد. هیات‌رئیسه تصمیم خود را گرفته و من به عنوان یک عضو اعلام می‌کنم که اگر تصمیمی غیر از آنچه مصوب شد، گرفته شود خودم از هیات رئیسه و تیمم از لیگ برتر کنار خواهد کشید. درست یا غلط قانونی داریم که باید اجرا شود و این قانون برای همه باشگاه‌هاست. ما با باشگاه شهرداری ساوه خصومتی نداریم، این‌ها را می‌گویم تا آنها برای حل مشکل‌شان به دنبال پیدا کردن راه دیگری باشند.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 11:07

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی