به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 دی 1399

آغاز اکران عمومی «زیباتر از زندگی» از ۲۶ آذر/ گلایه پخش کننده فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس، فیلم سینمایی «زیباتر از زندگی» به کارگردانی انسیه شاهحسینی و تهیهکنندگی سعید سیدزاده، داستان زندگی شهید محمدحسین علمالهدی و رزمندگانی است که در عملیات نصر به کمک نیروهای مخلص ارتش، به یاری مردم روستاها در منطقه جنوب اهواز در دشت آزادگان می شتابند.

در این فیلم حامدکمیلی در نقش شهید «حسین علم الهدی » ظاهر شده است  محمود پاک نیت ،قربان نجفی، مهوش صبرکن، سیدجواد طاهری،سیایر نقشهای فیلم را بر عهده دارند.

در این فیلم امیرکریمی  به عنوان  مدیرفیلمبرداری، محسن نامدار روزبهانی ، محمود سمن آبادی  گروه جلوه های میدانی ، هادی اسلامی  به عنوان  جلوه های بصری  ،علی نیک رفتار  به عنوان  عکاس  از عوامل و دست اندرکاران این فیلم هستند.

فیلم «زیباتر از زندگی» در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر منتخب دریافت سیمرغ در بخش سینمای دفاع مقدس شد و توانست سیمرغ بهترین جلوههای ویژه میدانی و نیز عنوان بهترین فیلم را در بخش نگاه ملی این جشنواره کسب کند.

در خلاصه داستان فیلم  آمده است: با آغاز جنگ تحمیلی، سید حسین علم الهدی فرمانده سپاه هویزه به همراه نیروهای مردمی به کمک مردم روستاها میشتابند. علیرغم مخالفتها، نیروهای مخلص ارتش به کمک آنها میشتابند و در یک عملیات مشترک دوش به دوش هم بر دشمن حمله میکنند.

اکران عمومی فیم سینمایی زیباتر از زندگی از 26 آذر در حالی در سینماهای تهران آغاز می شود که  محسن صادقی مدیرعامل جبرائیل فیلم و پخش کننده فیلم «زیباتر از زندگی» از وضعیت نمایش این فیلم ابراز گلایه کرد و گفت: باوجود آنکه این فیلم یک فیلم ارزشی است و در حوزه دفاع مقدس ساخته شده است متاسفانه نهادها و سازمان ها که باید از این فیلم حمایت کنند از فیلم حمایت نکردند.

وی ادامه داد: به تمامی فیلمسازان در حوزه دفاع مقدس پیشنهاد می کنم از ساخت فیلم ارزشی منصرف شوند زیرا این فیلم ها در هنگام اکران در گلوگاه اکران دچار مشکل می شوند.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 11:06

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال