به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 خرداد 1398

اجرای طرح کاروان سلامت در راستای بهبود سطح سلامت محرومان صورت می‌گیرد

عسگر فرجی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی و هفته داوطلب کاروان سلامت به روستای ولی عصر شهرستان نیر اعزام شد.

این مقام مسئول افزود: در این طرح 60 روستایی از ویزیت رایگان کاروان سلامت بهرهمند شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیر گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان نیر با اعزام تیم پزشکی خود برای کمک به بهبود سطح سلامت محرومان جامعه در روستای ولی عصر این شهرستان طرح کاروان سلامت را اجرا کرد.

فرجی با بیان اینکه در این طرح تعداد 60 نفر از اهالی روستایی ویزیت رایگان شدند، تصریح کرد: از این تعداد 20 نفر از خدمات بهداشت محیط بهرهمند شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نیر با اشاره به خدمات مشاورهای این جمعیت نیز بیان کرد: در طرح کاروان سلامت جمعیت هلال احمر نیر تعداد 36 نفر از اهالی روستای محروم این شهرستان مشاوره شدند.

فرجی ادامه داد: هدف از اجرای طرح کاروان سلامت و اعزام پزشکان هلال احمر به نقاط محروم ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در ابعاد مختلف، کمک به بهبود سطح سلامت محرومان و تأثیرگذاری بر رفتار جامعه با حفظ کرامت انسانی است.

وی با بیان اینکه طرح کاروان سلامت توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر این شهرستان اجرا شده است، تصریح کرد: در این تیم اعزامی یک پزشک، یک پرستار، یک ماما، یک کارشناس بهداشت، سه نفر پرسنل و دو نفر داوطلب شرکت کردهاند.

رئیس جمعیت هلال احمر نیر با اشاره به خدمات ارائه شده در این طرح اظهار کرد: ویزیت رایگان، ارائه داروی رایگان، خدمات پرستاری، مشاورهای، مامایی، روانشناسی، کنترل قند خون، فشار خون و تزریقات از جمله فعالیتهایی است که در این طرح از سوی داوطلبان هلال احمر ارائه شده است.

انتهای پیام/62003/ق20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 11:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی