به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 مهر 1398

تقابل اندیشه‌های تارتار و مرزبان پس از خواب زمستانی لیگ

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سرمربیان 2 تیم صبای قم و پدیده مشهد بعد از تساوی یک بر یک در بازی نیم فصل نخست از چهاردهمین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور برای بهبود جایگاه تیمهایشان در جدول ردهبندی قطعا برای کسب سه امتیاز این مسابقه نقشه میکشند.

این در حالی است که امسال در 15 هفته نیم فصل نخست بازیهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور عبدالصمد مرفاوی هدایت صبای قم را بر عهده داشت و اکنون مهدی تارتار به جای وی روی نیمکت صبای قم مینشیند اما در تیم پدیده مشهد از آغاز لیگ چهاردهم تا کنون علیرضا مرزبان حضور دارد.

هفته هجدهم بازیهای چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور جام خلیج فارس بعد از حدود 2 ماه تعطیلی از عصر سیزدهمین روز بهمن ماه در حالی آغاز میشود که در چارچوب این رقابتها دیدار حساس پدیده مشهد و صبای قم در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار میشود.

تیمهای هفتم و دهم جدول ردهبندی چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور در شرایطی در دیداری از هفته هجدهم لیگ برتر در قم با یکدیگر روبهرو میشوند که تیم پدیده مشهد از 17 مسابقه گذشته خود 21 امتیاز کسب کرده است، با این تفاوت که تیم صبای قم 3 امتیاز بیشتر از تیم پدیده مشهد اندوخته و بین آنها 3 پله فاصله در جدول وجود دارد.

صبای قم که با ترکیبی از بازیکنان جوان و جویای نام در کنار چند مهره با تجربه گام به لیگ چهاردهم گذاشته تا کنون نتایج خوبی کسب کرده و عنوان یکی از تیمهای موفق لیگ امسال را به این تیم اختصاص داده است و در هفته هجدهم در شرایطی از حریف مشهدی خود پذیرایی می کند که از 17 بازی گذشته خود 6 پیروزی، 6 تساوی و 5 باخت کسب کرده است.

صبای قم در دیدارهای خانگی این فصل چهار پیروزی خود را مقابل تیمهای ذوب آهن اصفهان، نفت مسجد سلیمان، سایپا البرز و گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) شهر مقدس قم و 2 پیروزی خود را در خارج از خانه برابر تیمهای پیکان تهران و فولاد خوزستان به دست آورده است.

در دیدار بین صبای قم با پدیده مشهد شاید تیم تحت هدایت مهدی تارتار بتواند با شکست شاگردان علیرضا مرزبان در تیم پدیده، هفتمین پیروزی در مسابقات این فصل لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور را برابر نماینده مشهد کسب کند.

صبا در مجموع تا قبل از رویارویی با پدیده مشهد، در خانه خود 8 مسابقه برگزار کرده است که از این بازیها 4 پیروزی، یک تساوی و 3 باخت در کارنامه دارد که باختهای این تیم در مصاف با پرسپولیس تهران، استقلال صنعتی خوزستان و نفت تهران تساوی این تیم با ملوان بندر انزلی رقم خورده است.

انتهای پیام/78002/ر30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 11:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|