به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

مشکل ورزش بانوان عدم قانونمندی است

عضو کارگروه زنان وزارت ورزش وجوانان:

مشکل ورزش بانوان عدم قانونمندی است

» سرویس: ورزشي - ورزش بانوان

عضو کارگروه زنان وزارت ورزش وجوانان گفت: در زمان ادغام انجمن ورزش زنان در فدراسیون ها قوانین مربوط به جایگاه حقوقی نواب رییس باید به صورت صحیح مشخص میشد.

 

مهین فرهادی زاد در گفتوگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، درباره مهمترین مشکل ورزش بانوان تصریح کرد: قانونمند نبودن ورزش بانوان یکی از مهم ترین مشکلات بانوان است. قانونمندی در بخش بانوان جزو مسائلی است که میتواند راه را برای پیشرفت آنها هموار و مشخص کند. در واقع با این کار چارچوب وظایف آنها مشخص میشود و میتوانند نسبت به ارتقای خودشان تلاش کنند.

 

 

 

او ادامه داد: نواب رییس بانوان میتوانند در بخش ها و موضوعات مختلف براساس حقوق و وظایف خودشان کار کنند یعنی اگر قرار بر این است بخش آموزش را ارتقا بدهند با قانون و وظایفی که دارند این کار را انجام میدهند و می توانند برهمین اساس جایگاه قوی تری را برای بانوان ایجاد کنند. بنابراین فضای بیشتر برای کار بانوان به خوبی ایجاد میشود.

 

فرهادیزاد درباره اعتباراتی که فدراسیون ها در اختیار بخش بانوان خود میگذارند، تصریح کرد: تجربه ثابت کرده است زمانی که خانم ها خودشان را باور کرده اند مردان نیز به آنها اعتماد کرده اند. در خیلی از مواقع این اتفاق افتاده است و اعتبارات خوبی از طرف فدراسیون و وزارت در اختیارشان قرار گرفته است. فرقی نمیکند در تخصیص بودجه به بانوان چه تصمیمی گرفته شود اما همه چیز باید با قانون و براساس جایگاه افراد جلو برود. اگر خانم ها در جایگاه مدیریت قرار بگیرند میتوانند اعتبارات را از وزارت و فدراسیون های خود بگیرند.

 

او در ادامه افزود: زمانی که مسئله ای از شرایط مطلوبی برخوردار نیست برایش یارانه در نظر میگیرند. این سوبسید همیشه به صورت اعتبارات نیست. بنابراین برای حضور یک زن در یک فضای ورزشی و اینکه او بتواند مدیریت لازم را در آن انجام بدهد باید یارانه های فرهنگی، مالی و ساختاری در نظر بگیرند. در واقع می توان به ورزش زنان کمک های غیرمالی مفید انجام داد. درباره حل شدن مشکلات مالی ورزش بانوان مردان راه حل های خوبی دارند که اگر آنها اجرایی شود بانوان میتوانند در مسیر پیشرفت قرار بگیرند.

 

 

 

فرهادی زاد با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش نقش زیادی در پیشرفت ورزش بانوان دارد، تصریح کرد: در بحث آموزش و پرورش باید نیازها و موانع حرکتی دختران را برطرف کنیم. چرا که با توجه به ملاحظات دختر بچه ها نیازمند فضا هستند. خوشبختانه دکتر حمیدی و اساتید برنامه خوبی در بحث دختران دارند و باید همه با هم همکاری داشته باشیم چرا که فضا برای دختران خاص تر است. با توجه به ملاحظات فرهنگی که درباره بانوان وجود دارد شرایط باید از همه لحاظ مهیا باشد و دختران با آرامش به ورزش بپردازند.

 

انتهای پیام

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 23-09-1393, 10:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی