به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

ارتقای سپیدار به بخش خواسته ما است

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سیدموسی خادمی بعد از ظهر امروز و در حاشیه یادواره 108 شهید مناطق سپیدار، جلیل و بابکان اظهار کرد: پس از روی کار آمدن دولت جدید موضوع تقسیمات کشوری اکنون به دلایل مختلف از جمله برای کار کارشناسی بیشتر راکد شده است.

وی گفت: دولت کنونی اعتقاد دارد که باید در قالب یک طرح جامع و کارشناسی شده تقسیمات جدید کشوری انجام شود و به همین دلیل نمیتوانیم کاری برای برخی مناطق از جمله سپیدار کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با گسترده توصیف کردن حوزه جغرافیایی شهرستان بویراحمد و مشکلاتی که اکنون وجود دارد، تصریح کرد: ارتقای سپیدار به بخش آرزوی خواسته ماست، هر چند که اکنون به صورت اسمی بخشداری مرکزی بویراحمد در منطقه سپیدار فعالیت میکند اما ما نیز پیگیر این موضوع هستیم.

وی با بیان ظرفیتهای منطقه سپیدار و مناطقی همچون جلیل و بابکان تصریح کرد: کار دو بانده کردن جاده سپیدار در دستور کار قرار گرفته و سعی ما بر این است تا با شتاب بخشیدن به پروژههای این منطقه تا حدودی از مشکلات مردم بکاهیم.

خادمی تقدیم تعداد 108 شهید از این سه منطقه را در راه اسلام و ایران کاری بزرگ و کمنظیر دانست و گفت: برای همین است که باید به منطقه بیشتر خدمت کرد، چراکه ما نسبت به این شهیدان مدیونیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از سپیدار به عنوان منطقهای با ظرفیتها و استعدادهای بالا برای تولید و اشتغالزایی نام برد و گفت: در حوزه کشاورزی باید رسیدگی بیشتری به این منطقه به خصوص در بحث آب مورد نیاز کشاورزان شود.

انتهای پیام/2571/گ۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 02:36

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی