به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

رسیدگی به پرونده بستری‌شدن دانش‌آموز تنبیه‌شده توسط معلم

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، در بیانیه این اداره کل پیرامون تنبیه یک دانشآموز از سوی معلم و بستری شدن دانشآموز در بیمارستان آمده است: از روزی که اطلاع یافتیم چنین حادثهای رخ داده، تمام اهتمام این اداره کل بر بازیابی سلامتی این دانش‎آموز عزیز بود که تاکنون اقداماتی هم انجام شده است.

این بیانیه میافزاید: همچنان که اشاره شد مهمترین اولویت ما سلامتی و درمان این دانشآموز است و در این زمینه باخانواده وی همراهی لازم و کامل خواهیم کرد.

اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اعلام کرد: خانواده گرامی دانشآموز آسیبدیده نیز ضمن ابراز رضایت از همکاری آموزش وپرورش استان از همراهی ویژه آنان تشکر کردهاند و همچنان که قبلا تصریح کردهایم، هرگونه تنبیه دانشآموزان، عدول از مقررات محسوب شده و هیچ تخلفی قابل اغماض نخواهد بود.

در این بیانیه آمده است: اما برای اینکه حیثیت حرفهای همکاران فرهنگی نیز آسیب نبیند، رسیدگی به همه ابعاد این مسئله پس از انجام معالجات پزشکی و نظرات پزشکی قانونی اعمال خواهد شد و در پایان این اداره کل از همکاری همه اصحاب رسانه در زمینه مدیریت خردمندانه افکارعمومی تشکر میکند.

هفته گذشته یک معلم گناوهای، دانشآموز خود را تنبیه کرد و این اقدام منجر به آسیب جدی به دست دانشآموز شده و وی در بیمارستان بستری شد، با این حال آموزش و پرورش اعلام کرده دلیل این اقدام پس از انجام معاینات پزشکی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/66006/گ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 02:36

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی