به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 شهریور 1398

علی جنتی: طرح عدالت فرهنگی اجرا می‌شود

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرای طرح عدالت فرهنگی خبر داد و گفت: با این طرح می توان به توزیع متوازن امکانات فرهنگی در نقاط مختلف ایران اسلامی امیدوار بود.

به گزارش خبرنگارایلنا از شیراز، علی جنتی، عصر امروز، شنبه، در نشست با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان لامرد افزود: این طرح به مجلس ارایه شده و مورد قبول نمایندگان نیز قرار گرفته است.

وی درباره پیرامون نحوه اجرای این طرح اظهار کرد: طرح عدالت فرهنگی به این معنی است که امکانات فرهنگی را به طور وسیع و گسترده میان تمام مردم با اولویت بخشی به نقاط محروم توزیع کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: برای نمونه اکنون 300 شهر فاقد سینما وجود دارد و از این رو تلاش می کنیم برای رفع این کبود، سالن های 300 نفره در این شهرها ایجاد و آنها را به سیستم دیجیتال تجهیز کنیم.

جنتی افزود: تلاش می کنیم در آینده بودجه های پایتخت را به سمت نقاط محروم و شهرستان ها هدایت کنیم اما از آنجا که ایران اسلامی کشوری بزرگ است، برای رسیدن به این هدف، با توجه به محدودیت در منابع و امکانات نیاز است که بخش خصوصی و اصحاب فرهنگ و هنر نیز وارد میدان شوند.

جنتی درباره تقویت بنیه اقتصادی اهالی هنر و فرهنگ نیز اظهار داشت: ضمن حمایت جدی از صندوق اعتباری هنرمندان و خبرنگاران تلاش داریم این صندوق را با مشارکت بخش خصوصی فعالتر کنیم.

وزیر ارشاد اسلامی وعده داد با مشارکت بخش خصوصی و واگذاری برنامه ها و فعالیت ها به اصحاب فرهنگ هنر، بتوان شعار امسال مبنی بر «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» را محقق کرد.

جنتی با قدردانی از تلاش های مدیرکل ارشاد فارس برای توسعه فرهنگی در این استان پهناور افزود: در راس امور فرهنگی این استان، مدیر کلی قرار دارد که به توسعه فرهنگی بسیار اهمیت می دهد و با کمک هنرمندان درصد پیشرفت فارس است.

در این نشست نیز صاحبان فرهنگ و هنر لامرد با بیان بخشی از توانایی های هنری منطقه و برخی مشکلات پیش رو، از وزیر خواستار مساعدت بیشتر شدند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 22-09-1393, 21:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|