به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

قول مساعد وزیر ارشاد برای استقرار اداره ارشاد در عسلویه

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، فرماندار عسلویه عصر امروز در نشست با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در فرودگاه عسلویه اظهار داشت: عسلویه از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت و گاز است و بخش مهمی از انرژی کشور در این منطقه تامین میشود.

حسن اسماعیلی افزود: عسلویه علاوه بر صنایع نفت و گاز، در حوزه فرهنگ و هنر نیز ظرفیتهای بسیار مهمی دارد که توسعه زیرساختهای فرهنگی و هنری در این منطقه موجبات موفقیت بیشتر در این عرصه میشود.

فرماندار عسلویه با اشاره به احداث مجتمع فرهنگی هنری عسلویه خاطرنشان کرد: این مجتمع فرهنگی و هنری حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل نیازمند تخصیص اعتبارات ملی است که امیدواریم با حمایت وزارت ارشاد این مهم محقق شود.

اسماعیلی تصریح کرد: تکمیل این مجتمع حدود 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و تحقق این مبلغ موجبات تسریع در احداث و بهرهبرداری از این مجتمع میشود.

وی یادآور شد: استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از دیگر خواستههای مردم و مسئولان عسلویه است و انتظار داریم با نظر مساعد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهد استقرار این مهم در پایتخت انرژی کشور باشیم.

در این دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز ضمن تاکید بر لزوم توسعه زیرساختهای فرهنگی و هنری در عسلویه، نسبت به تامین اعتبار مجتمع فرهنگی و استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی عسلویه قول مساعد داد.

بر اساس این گزارش، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور شرکت در نخستین نمایشگاه ملی عکس تعزیه به شهرستان لامرد فارس سفر کرده بود که از طریق فرودگاه بینالمللی عسلویه عازم تهران خواهد شد.

انتهای پیام/2451/ع30/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 21:10

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی