به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 28 دی 1399

دسته‌روی 1000 نفری خانواده‌های شهدای ساری در اربعین حسینی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، بار دیگر خانوادههای مکرم شهدا و ایثارگران ساری در اربعین حسینی با سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و هفتاد و دو تن از یاران صدیقش و نیز پیامرسان کربلا حضرت زینب(س)، هم ناله شدند و در عزای این امام مظلوم و شهدای کربلا و به یاد فرزندان شهید خود به عزا و ماتم نشستند.

خانوادههای معزز شهدا و ایثارگران این اسوههای پایداری و مقاومت پس از عبور از خیابانهای ساری به منظور عرض ارادت و تجدید میثاق با حماسهآفرینان هشت سال دفاع مقدس وارد گلزار شهدای به خون خفته این شهرستان رفتند و با حضور بر مزار عاشقان خدایی، بوسه بر قبور مطهرشان زدند و مزار منورشان را با گلاب شستشو داده و در جوار پاک این راست قامتان تاریخ، سینهزنی و عزاداری کردند و با ذکر فاتحه یاد و نام بلندشان را گرامی داشتند.

عزاداری خانوادههای معظم شهدا و ایثارگران بر مزار شهدای ساری با نوای دلنشین(کجایید ای شهیدان خدایی) فضای این مراسم معنوی را به عطر شهادت عطرآگین ساخت.

در مراسم دستهروی یک هزار نفر خانوادههای معزز شهدا، جانبازان و آزادگان، آیتالله نورالله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران، عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران، رمضان شجاعی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، سردار علیجان شمشیربند رئیس شورای شهر ساری، روحانیون، جمعی از مسئولان استانی و شهرستان، کارکنان بنیاد شهید ستاد استان، رئیس و کارکنان بنیاد شهید ساری حضور داشتند.

مداحان این مراسم از خانوادههای معزز شهدا و ایثارگران بوده که در طول مسیر دستهروی به نوحهسرایی و ذکر مصیبت جانسوز حضرت سید الشهدا و یاران با وفایش پرداختند.

نماینده ولی فقیه در مازندران در حاشیه این مراسم برگزاری باشکوه مراسم دستهروی خانوادههای شهدا و ایثارگران را زنده نگه داشتن فرهنگ حسینی و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت اعلام کرد.

انتهای پیام/86018/ع/پ3003

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 21:10

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال