به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

محمدعلی ربیعی و محمد احمدزاده گزینه‌های اصلی سرمربیگری شهرداری اردبیل

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این گزینهها در حالی عصر امروز از سوی برخی از کادر فنی تیم شهرداری اردبیل تایید شد که بازگشت محمدعلی ربیعی به تیم سابق شهرداری اردبیل قوت گرفت.

از بین این گزینهها محمد احمدزاده سرمربی سابق ملوان انزلی و برق شیراز است که از او به عنوان یکی از گزینههای اصلی سرمربیگری تیم فوتبال شهرداری اردبیل یاد میشود تا هدایت این تیم را در لیگ دست یک کشور بعد از برکناری مهدی دینورزاده بر عهده بگیرد.

احمدزاده که از مربیان سرشناس فوتبال کشورمان است و مدتی نیز به همراه علی دایی در تیم ملی حضور داشته، در صورت انتخاب برای هدایت تیم شهرداری اردبیل میتواند یک تاثیرگذاری خاصی را در روند این تیم که در بازیهای اخیر با ناکامی روبهرو شده به وجود آورد.

اما بازگشت محمدعلی ربیعی سرمربی فصل گذشته تیم شهرداری اردبیل که این تیم را به لیگ دسته یک هدایت کرد از دیگر گزینههای مطرحی است که به احتمال قوی تا پایان این هفته با تعیین تکلیف به تیم سابق خود برمیگردد تا سکان هدایت این تیم را عهدهدار شود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در تماس تلفنی با خبرنگار فارس بدون اینکه نامی از گزینه نهایی ببرد، در پاسخ به گزینههای مطرح شده، گفت: در بین آنها هم احمدزاده و هم ربیعی مطرح هستند، ولی ما این هفته در مورد انتخاب سرمربی تیم شهرداری اردبیل تعیین تکلیف میکنیم.

بابک پور پناهی افزود: با قطعی شدن و رایزنیها برای انتخاب سرمربی تیم و توافق نهایی آن را از طریق رسانهها اعلام خواهیم کرد تا همه در جریان فرایند انتخاب سرمربی تیم شهرداری اردبیل باشند.

برخی از مدیران و مسئولان سابق فوتبال شهرداری اردبیل نیز در حالی به برکناری و یا استعفای سرمربی تیم شهرداری اردبیل مهدی دینورزاده واکنش نشان دادند که از رسانهها خواستند موضوع مبلغ پرداختی به دینورزاده را که رقمی متفاوت اعلام میشود، سخن به میان آورده و خواستار پیگیری آن از طریق رسانهها و نحوه پرداخت این مبلغ سنگین شدند.

خبرگزاری فارس تماسی نیز با محمدعلی ربیعی سرمربی سابق تیم فوتبال شهرداری اردبیل داشت تا از بازگشت او به تیم سابق اطلاع کسب کند که این مربی حاضر به گفتوگو با خبرنگار فارس نشد.

انتهای پیام/62001/ب۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 21:10

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی