به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 28 آذر 1397

ترافیک سنگین از محورهای هراز و فیروزکوه به سمت پایتخت

حمیدرضا رنجبرگلافشان دقایقی پیش در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند با اشاره به اعمال محدودیتهای ترافیکی به مناسبت ساعات پایانی روز اربعین حسینی و بازگشت زائران حضرت اباعبداللهالحسین (ع) به شهرهای خود اظهار کرد: هماکنون ترافیک سنگینی به سمت شهر تهران از محورهای فیروزکوه و هراز وجود دارد، اما خوشبختانه در حال حاضر مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه اکنون محور دماوند - فیروزکوه بارندگی در این محور وجود ندارد، افزود: با توجه به ترافیک سنگینی که وجود دارد، اما پسزدگی بار اکنون در منطقه گیلاوند مشاهده نشده است؛ پیشبینی میشود این ترافیک سنگین تا ساعت 24 امشب ادامه داشته باشد.

فرمانده پلیس راه دماوند - فیروزکوه ادامه داد: همچنین تردد همه تریلرها و کامیونها در محور دماوند- فیروزکوه تا ساعت 24 امشب ممنوع است و از تردد آنها در این محور جلوگیری میشود.

رنجبرگلافشان با بیان اینکه 50 درصد نیروهای پلیس راه دماوند- فیروزکوه در حالت آمادهباش قرار دارند، گفت: این مأموران در مسیر این محور قرار دارند تا مشکلی برای رانندگان و زائران برگشتی به وجود نیاید.

وی اعلام توصیههایی به رانندگان بیان کرد: از رانندگان و زائران تقاضا داریم که با صبر و حوصله رانندگی و از شتاب پرهیز کنند تا به سلامت به مقصد خود برسند.

انتهای پیام/67015/ع30/چ3000

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 21:10

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی