به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 شهریور 1398

فروزان: تلاش می‌کنم مسافر استرالیا باشم/ با کاروان استقلال 40 دقیقه روی آسمان بودیم و استرس داشتیم

به گزارش خبرگزاری فارس، محسن فروزان که خود را به اردوی تیم ملی در هتل آزادی معرفی کرده است در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدوارم از امروز بتوانیم یک اردوی خوب برگزار کنیم و فعلا روز اول را می‌گذرانیم تا ببینیم در آینده چه خواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که چقدر برای خود شانس قائل است که در لیست نهایی جام ملت‌ها باشد، گفت:‌من تمام سعی و تلاشم را انجام می‌دهم تا مسافر استرالیا باشم. بقیه دست خدا و نظر کادر فنی است.

خبرنگاری پرسید ایران تا به اینجا فقط یکی دو بازی تدارکاتی داشته و آیا این برای حضور پرقدرت در جام ملت‌ها کافی است یا خیر که فروزان پاسخ داد: خوشبختانه ما یک مربی حرفه‌ای داریم که با این شرایط سعی می‌کند بهترین کارایی را داشته باشد. ما یک بازی دوستانه با کره انجام دادیم و 2 بازی هم در پرتغال با تیم‌های باشگاهی. امیدوارم که بازیکنان همگی دست به دست هم بدهند و چه کسانی که با تیم ملی بودند و چه کسانی که در اردو نباشند برای موفقیت تیم ملی دعا کنیم. ان‌شاءالله در مسابقات هم موفق می‌شویم.

فروزان در خصوص پرواز اهواز به تهران که نزدیک به 50 دقیقه کاروان استقلال را روی هوا نگه داشته بود، گفت: واقعا آن پرواز ترس به جان ما انداخت و امیدوارم دیگر شاهد چنین پروازهایی نباشیم. ما حدود 40 دقیقه روی آسمان بودیم و نمی‌دانستیم بالاخره پرواز می‌نشید یا نه اما خدا را شکر که پرواز نشست. امیدوارم که پروازهای خوبی برای مردم در نظر بگیرند چون حان آنها در خطر است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه مسعود معینی مدعی شده او کم‌تجربه است و کادر فنی باید از دروازه‌بان خارجی استقلال بهره‌ بگیرد، گفت:‌من در مورد تیم ملی حرف می‌زنم و نظری در مورد اتفاقات باشگاهی ندارم.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 16:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|