به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 مرداد 1399

اختصاص 7 میلیارد تومان برای احداث فاز دوم بیمارستان شفا بابلسر

مقداد نجفنژاد بعد از ظهر امروز در حاشیه مراسم اربعین حسینی در گفتوگو با خبرنگار فارس در بابلسر با بیان اینکه در سال جدید اقدامات خوبی درباره افزایش بودجه سلامت انجام شد، اظهار داشت: یکی از قوانین برنامه پنجم توسعه تخصیص 10 درصد منابع هدفمندی یارانهها به حوزه سلامت بود که اجرایی نمیشد، اما امسال این اعتبار در ردیف بودجه تخصیص و یک درصد ارزش افزوده نیز به آن اضافه شد.

وی با اشاره به وضعیت کنونی کشور درباره تحریم، اذعان داشت: مجلس با تخصیص 10 درصد منابع هدفمندی یارانهها و یک درصد ارزش افزوده در مجموع هشت هزار میلیارد تومان به حوزه سلامت زمینهای فراهم کرد تا بخش زیادی از مشکلات این حوزه رفع و اجازه ندهد تحریم آسیبی به این حوزه وارد کند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم این بیمارستان را توسعه داده و آن را مطابق با استانداردهای روز دنیا تبدیل کرده و در نهایت تخصصی کنیم، خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان وجود چنین بیمارستانی ضروری است.

نجفنژاد با اعلام اینکه 70 میلیارد ریال برای احداث فاز دوم این بیمارستان تخصیص داده شد، بیان داشت: کار اجرای آن از اول دیماه شروع و پیشبینی میشود تا 6 ماه آینده به بهرهبرداری برسد.

عملکرد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران رضایتبخش است

نجفنژاد در ادامه در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که با توجه به انتقادهای وارد شده به عملکرد مدیرکل آموزش و پرورش استان نظر شما در این مورد چیست، بیان داشت: عملکرد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران رضایتبخش است، ما خواستار کیفیبخشی آموزشی و بهبود شرایط حاضر هستیم و امیدواریم آموزش را در جهت علم شدن سوق داده و در این امر به دستاورد خوبی در جهت موفقیت دانشآموزان و دانشجویان چه از لحاظ آموزشی و چه پژوهشی دست یابیم.

وی توجه به معیشت فرهنگیان و ارتقای اعتبارات مالی به این حوزه را از برنامههای آینده مجلس شورای اسلامی اعلام کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم در این بخش نیز کمککار حوزه آموزش باشیم.

توجه به بخش خصوصی سبب رونق اقتصاد میشود

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه توجه به بخش خصوصی سبب رونق اقتصاد میشود، اظهار داشت: دولتی بودن اقتصاد کشور سبب آسیب به اقتصاد کشور میشود.

وی با بیان اینکه 85 درصد از اقتصاد کشور ما دولتی است، بیان کرد: با حمایت از بخش خصوصی میتوانیم سبب توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور شویم.

نجفنژاد با توجه به ظرفیتهای مازندران، بیان کرد: مازندران را نباید تنها محدود به جنگل و دریا کنیم، بلکه ظرفیتهای بسیار ناشناختهای دارد که در صورت احیا میتوانیم این استان را به یک استان برتر از لحاظ اقتصادی و گردشگری تبدیل کنیم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه مجلس قوانین خوبی در جهت حمایت از بخش خصوصی تصویب کرده است، گفت: مجلس میخواهد با ایجاد انگیزه از بخش خصوصی سبب رونق اقتصاد کشور شده و امکان سرمایهگذاری در بخشهای مختلف را فراهم کند.

انتهای پیام/86010/ب۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 16:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا