به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 اسفند 1399

راهپیمایی اربعین اوج عظمت شیعه است

به گزارش خبرگزاری فارس از شفت، ناصر عاشوری بعد از ظهر امروز در جمع عزاداران اربعین امام حسین (ع) در حرم پنج شهید گمنام این شهرستان، اظهار کرد: ما مفتخریم که شیعه علی (ع) و امام حسین (ع) هستیم.

وی افزود: در اربعین امسال دنیا شاهد بود که با یک اشاره رهبری چه اربعینی، راهپیمایی و عزاداری عظیمی ملت شیعه به راه انداخت.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران نشان داد اگر ابر قدرتهای دنیا ما را تحریم کنند ما فرزند ماه رمضان هستیم، افزود: اگر دشمنان ولایت، آب و خاک، دین و ... ما دست از پا خطا کنند باید بدانند که مردم ایران فرزند عاشورا و امام حسین (ع) هستند و هرگز زیر بار زور نمیروند.

عاشوری افزود: تاریخ نشان ندارد که یک پیادهروی 150 تا 400 کیلومتری رخ دهد و در این راهپیمای حدود 18 تا 20 میلیون عاشق برای عرض ارادت به امام خود پیادهروی کنند.

وی راهپیمایی اربعین را نشانه همدلی ناشی از برکت وجود سیدالشهدا (ع) دانست و یادآور شد: راهپیمایی اربعین اوج عظمت شیعه است که امروز به نمایش گذاشته شد.

این مسئول با اشاره به اینکه افکار مادی دنیا نمیتواند این حضور را درک نکند، خاطرنشان کرد: در این راهپیمایی علاوه بر برادران اهل سنت، مسیحیان نیز حضور داشتند که نشاندهنده عمق عشق امام حسین (ع) بر قلوب مردم دنیا است.

انتهای پیام/2300/ع20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 16:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی