به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 اسفند 1399

شرکت میلیونی عزاداران در اربعین حسینی در دنیا بی‌نظیر است

به گزارش خبرگزاری فارس از تایباد، حجتالاسلام محمد محدثی ظهر امروز در جمع عزاداران اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداللهالحسین (ع) در محل مسجد جامع امام صادق (ع) اظهار داشت: شرکت میلیونی عزاداران حسینی در مراسم اربعین سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش درکربلای معلی در دنیا بینظیر است.

امام جمعه تایباد افزود: سالروز اربعین حسینی از ایام زیارتی مخصوص امام حسین است.

وی اظهار داشت: عزاداری برای امام حسین (ع) و یاران باوفایش از نعمتهای بزرگ الهی است که باید قدر آن را دانست و با پیروی از اهداف قیام امام حسین (ع) سعادت دنیا و آخرت خود را تامین کنیم.

امام جمعه تایباد گفت: امام حسین و یاران باوفایش شهادت در راه خداوند متعال را پذیرفت تا بندگان گمراه از حیرت و گمراهی بیرون بیایند.

وی با اشاره به شهادت یاران امام حسین(ع) در روز عاشورا و در رکاب آن حضرت افزود: فرق است بین کسانی که با بصیرت و آگاهی و سختیها در کنار امام زمان خود باشد با کسانی که بهدنبال زرق و برق دنیا و ریاست آن است و امام حسین(ع) با قیام و شهادت خود و یارانش راه خداشناسی و سعادت و مبارزه حق با باطل را به همه مردم دنیا شناساند.

امام جمعه شهرستان تایباد اظهار داشت: امام حسین(ع) درس عزتمندی و آزادگی را به مردم و مسلمانان دنیا آموخت و شهادت آقا اباعبداللهالحسین و یاران با وفایش دل مردم دنیا و بهویژه مسلمانان را تسخیر کرد و اگر قیام آن حضرت نبود از اسلام اثری نمیماند.

وی با اشاره به جنایات گروههای تکفیری در کشورهای عراق و سوریه و تهدیدات آنان علیه عزاداران اربعین حسینی گفت: همایش بزرگ عزاداران امام حسین(ع) پیامهای روشنی به گروههای تکفیری میدهد و آن پیام این است که انقلاب حسینی حرارتی را در دل مسلمانان دارد که روز به روز بر آن افزوده میشود.

انتهای پیام/70005/ع30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 16:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی