به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 بهمن 1399

اجتماع بزرگ مسلمانان درکربلا قدرت شیعه را در این روز به نمایش گذاشت

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حجتالاسلام حسن ترابی ظهر امروز در حاشیه برگزاری مراسم اربعین حسینی در این شهرستان در گفتوگو با خبرنگار فارس در بروجرد گفت: مردم در این ایام بیشتر از هر زمانی در محافل معنوی شرکت میکنند و عشق و علاقه خود را به امام حسین (ع) نشان میدهند.

ترابی ادامه داد: ایام محرم و برگزاری مراسم اربعین حسینی فرصتی مغتنم برای آشنایی بیشتر مردم با فلسفه قیام امام حسین (ع) است.

وی اظهار کرد: وجود سیدالشهدا (ع) باعث شده که خداوند متعال قلوب همه خلایق را متوجه این حماسه الهی کرده و تنها انس و جن نیستند، بلکه همه موجودات در شهادت آن امام همام اشک ماتم میریزند.

امام جمعه بروجرد ابراز کرد: خون پاک امام حسین (ع) و دیگر شهدای کربلا دین اسلام و قرآن را احیاء کرد و شیر زن قهرمان قیام عاشورا زینب کبری (س) بعد از شهادت برادرش پیام حیات بخش این قیام را به همه عالم رساند.

وی ادامه داد: حادثه کربلا، جهان را فرا خواهد گرفت و موجی که از قیام عبدالله الحسین(ع) شکل گرفت، زمینهساز ظهور حضرت مهدی(ع) منجی عالم بشریت میشود.

حجتالاسلام ترابی بیان کرد: دشمنان همواره تلاش دارند، تا عشق و علاقه مردم را نسبت به اهل بیت(ع) کمرنگ کنند، اما در این راستا همواره با شکست مواجه میشوند و عشق و ارادت مردم روز به روز به اهلبیت(ع) بیشتر میشود.

انتهای پیام/2304/الف20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 16:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی