به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 6 مهر 1399

اعزام تیم درمانی اورژانس تبریز به شلمچه

اعزام تیم درمانی اورژانس تبریز به شلمچه

» سرویس: استان ها - آذربايجان شرقي

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجانشرقی گفت: تیم درمانی اورژانس 115 استان برای ارائه خدمات درمانی به زائران کربلای معلا به مرزهای جنوب امروز اعزام شد.

 

روزبه رجائی غفوری در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه آذربایجانشرقی، توضیح داد: تیم درمانی اورژانس 115 استان متشکل از پزشک و تکنسینهای فوریتهای پزشکی برای ارائه خدمات درمانی به زائران کربلای معلا به مرزهای جنوب اعزام شدهاند.

 

وی افزود: با اعلام نیاز به ارائه خدمات درمانی در مرزهای جنوب کشور به علت ازدحام جمعیت، تیمی متشکل از پزشک و تکنسینهای فوریتهای پزشکی به مرزهای جنوب اعزام شدند. برای ارائه خدمات درمانی مناسب، اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه آمبولانس اورژانس 115 استان و 12 تن از کادر فوریتهای پزشکی با تجهیزات و لوازم دارویی به مرزهای جنوب اعزام شدند.

 

رجائی غفوری با اشاره به استقبال بی نظیر مردم ایران از مراسم اربعین حسینی و عبور اغلب آنها از مرز شلمچه، بیان کرد: وظیفه خود میدانیم با حضور در مرز شلمچه سهمی هر چند ناچیز در این شور حسینی داشته باشیم. امسال نسبت به سال قبل تعدادی بیشتری از مردم از مرز شلمچه در حال عبور هستند، به همین دلیل باید نسبت به سالهای قبل گروههای درمانی بیشتری در مرز شلمچه به منظور خدمات رسانی به مردم مستقر شوند.

 

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 22-09-1393, 13:44

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا