به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 15 آذر 1399

اصلاح قانون کار ایتالیا به اعتراض کارگران ایتالیایی منجر شد

به دنبال اعتراض مردم ایتالیا به طرح اصلاحات در بازار کار این کشور، کارکنان بخش‌های خصوصی و دولتی ایتالیا از روز جمعه اعتصاب کرده‌اند.

به گزارش اخبار دریافتی ایلنا، این اعتصاب اقدامی در اعتراض به سیاست‌های اقتصادی و اجتماعی دولت ماتئو رنزی است، اعتراض اعتصاب کنندگان به ویژه به قانونی است که اخراج کارکنان را تسهیل می‌کند و حقوق افراد بیکار را کاهش می‌دهد.

اصلاحات در بازار کار به عامل خشم مردم ایتالیا تبدیل شده است. قانونی که پارلمان ایتالیا هفته گذشته تصویب کرد اخراج و استخدام کارکنان توسط شرکت‌ها را تسهیل می‌کند. این دستور العمل ماتئو رنزی نخست وزیر ایتالیا برای مقابله با بیکاری‌های گسترده است.

اما از دیدگاه مردم ایتالیا این اصلاحات هیچ تغییری در اوضاع اقتصادی این کشور ایجاد نمی‌کند، یکی از معترضان به این طرح می‌گوید ما کار می‌خواهیم. ما از حقوق خود محروم می‌شویم. ما خواهان حقوق خود و دموکراسی هستیم، مرد دیگری می‌گوید این مردان هیچ کاری نمی‌کنند. تنها وعده می‌دهند. تنها حرف می‌زنند.

اتحادیه‌ها می‌خواهند به رنزی نشان دهند که هنوز وجود دارند و همه توان خود را برای مقابله با این اصلاحات در بازار کار به کار گرفته‌اند.

نخست وزیر ایتالیا که در ترکیه به سر می‌برد اعلام کرد تحت تاثیر فشار‌ها قرار نمی‌گیرد و کشورش را اصلاح خواهد کرد. این پاسخی واضح به اتحادیه‌ها و بروکسل است.

در اعتراض‌های روز گذشته معترضان در میلان با نیروهای پلیس درگیری اندکی داشتند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 22-09-1393, 13:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال