به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 2 خرداد 1398

ارسال پرونده شهردار جدید بومهن به استانداری تهران

مرتضی حیدری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در پردیس اظهار داشت: طبق قوانین، پرونده فرد منتخب شورای شهر بومهن برای تصدی پست شهرداری به فرمانداری پردیس ارسال شد.

وی ادامه داد: مجموعه فرمانداری پردیس نیز بعد از بررسیهای کارشناسی، پرونده را به استانداری تهران ارسال کرد تا از سوی مبادی ذیربط صلاحیت وی احراز شود.

حیدری اضافه کرد: این پرونده در استانداری تهران در حال بررسی است و در آیندهای نه چندان دور پاسخ آن به فرمانداری پردیس اعلام میشود.

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به مصوبات شورای برنامهریزی استان تهران که چندی پیش در این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: شورای برنامهریزی یک نشست رسمی است و مصوبات آن از سوی دستگاههای عمرانی و خدماتی پیگیری و اجرا میشود.

وی ادامه داد: در حال حاضر، مباحث مطروحه در نشست شورای برنامهریزی استان تهران در حال امضای تفاهمنامههای مربوطه است و خبرنگاران میتوانند از هر دستگاه، امور مربوط به وظایف ذاتی آن را دنبال کنند و بدانند که مصوبات به چه مرحلهای رسیده است.

حیدری از تشکیل اتاق فکر سلامت در شهرستان پردیس خبر داد و گفت: هنوز این مجموعه در شهرستان شکل نگرفته، اما به زودی تشکیل میشود.

انتهای پیام/67009/ب20/چ3000

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 13:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی