به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 اسفند 1399

تجمع عظیم شیعیان در اربعین نشان از اشتیاق مردم دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، حجتالاسلام محمدمهدی راشدی نوری پیش از ظهر امروز در تجمع عظیم اربعین حسینی مردم شهرستان چالوس که با حضور گسترده خود بار دیگر عشق و ارادت خاص خود را به امام حسین(ع) و خاندانش به اثبات رساندند، اظهار داشت:  امروز شیعیان در سراسر دنیا تجمع عظیمی ایجاد کردند تا به دشمنان ثابت کنند که ما همچنان عاشق و وفادار امام حسین(ع) و یاران با وفایش هستیم.

وی تصریح کرد: با وجود فشارهایی که بر مسلمانان و شیعیان در سراسر جهان وجود دارد اما امروز تمام شیعیان با تجمع عظیم اربعین حسینی در سراسر جهان و در کربلای معلی داعش و تکفیریها را به نقطه نابودی و تسلیم واقعی میکشاند.

راشدی خاطرنشان کرد: ملت ایران و امت آزادیخواه جهان با برگزاری آیین اربعین حسینی نقطه وفاداری و عشق به سالار شهیدان حضرت سیدالشهدا (ع) را نشان میدهند و در این کنگره عظیم و تجمعی که قدرت، صلابت و اقتدار تولید میشود توان مقابله با زیادهخواهان را به رخ میکشند.

وی اعلام کرد: زیارت پرفیض عاشورا در حقیقت در روز اربعین امام حسین(ع) قرائت شد و بعد از آن سنتی شد که نسل به نسل ادامه یافت و یکی از زیارتها و دعاهای پرفیض برای مردم ما تجلی آموزههای دینی است.

امام جمعه شهرستان چالوس با قدردانی از تمام کسانیکه زمینه برگزاری این اجتماع عظیم را فراهم آوردند، بیان داشت: شهرستان چالوس برای چندمین سال متوالی توانست این افتخار را از آن خود کند و با پخش زنده مراسم تجمع عظیم اربعین از سیمای شبکه تبرستان برگ زرین دیگری در تاریخ معنوی خود را رقم بزند.

وی با تاکید بر الگوپذیری از راه امام حسین(ع) و خاندانش، ابراز داشت: اربعین حسینی به عنوان نمودی از عشق و ارادت امت اسلامی به مکتب امام حسین(ع) است و این تجمع عظیم نقطه صلابتی خواهد بود تا همه دنیا بفهمند که راه امام حسین(ع) و مرام او هیچ وقت پایان نمییابد.

راشدی در پایان یادآور شد: عشق و ارادت مسلمانان به اباعبدالله حسین(ع) هیچ حد و مرزی نمیشناسد و امت اسلامی در این اجتماع عظیم فریاد میزنند که ما از فرزندان امام حسین(ع) هستیم و راه آن حضرت را تا زمانیکه زندهایم ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/86028

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 13:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی