به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 7 اسفند 1399

اربعین فرصت معرفی جلوه‌های سرخ و سبز عاشورا به جهانیان است

 حجتالاسلام علیرضا طاحونی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: اربعین حسینی از گلواژههای ارزشمند در عالم و جهان هستی است که تأثیر و نشانه بلوغ سیاسی و دینی مسلمانان به حساب میآید.

وی ادامه داد: از مهمترین اربعینهایی که در تاریخ اسلام و شیعیان ماندگار شد و نماد و مانور سیاسی و دینی در عالم اسلام و انسانیت قرار گرفت، اربعین سالار شهیدان امام حسین (ع) است.

امام جمعه تیران خاطرنشان کرد: اربعین در حقیقت اولین نوع معرفی مکتب جاوید اباعبدالله (ع) به حساب میآید که نماد این اربعین معرفی جلوههای سرخ و سبز عاشورا به جهانیان در هر عصر و دورهای است..

طاحونی اضافه کرد: اربعین امام حسین (ع) یک حضور سیاسی برای آحاد مردم در عصرهای اجتماعی دین خدا با محوریت نام و یاد امام حسین (ع) است.

نماینده ولیفقیه در تیران در مورد زیارت اربعین امام حسین (ع) نیز گفت: زیارت اربعین امام حسین (ع) تا روز قیامت به عنوان نماد و دیدار عارفانه امور لیاقتمندان با روح اباعبدالله (ع) است.

وی در پایان ادامه داد: همچنین تجدید عهد و پیمان با امام زمان (عج) در قالب قرائت زیارت اربعین است که به عنوان علائم ویژه مؤمنان خاص تلقی میشود.

انتهای پیام/63038/ذ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 11:12

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی