به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 مهر 1398

سفیر قم از شهرداری نیشابور پذیرایی می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، دیدارهای دور رفت از مرحله گروهی پیکارهای فصل جاری لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاههای کشور بعد از مراسم اربعین حسینی وارد هفته ششم خود میشود و طی آن تیم والیبال سفیر قم در دیداری خانگی به میدان خواهد رفت.

سفیر قم در حال حاضر ضعیفترین تیم مسابقات لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاههای کشور است که در دیدارهای قبلی خود به تمامی حریفان خود در خانه و بیرون از خانه باخته است.

نکته جالب توجه این است که تمامی باختهای نماینده والیبال استان قم در مسابقات سپری شده از فصل جاری لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاههای کشور با نتیجه 3 بر 1 بوده و این تیم در حال حاضر به سبب این نتایج دور از انتظار در انتهای جدول ردهبندی گروه نخست لیگ دسته اول والیبال ایستاده است.

سفیر قم در چهار مسابقه قبلی خود به ترتیب در قم به مصاف تیمهای کاله جوان آمل و عقاب نهاجا تهران رفته و در بازیهای بیرون از خانه نیز با ملوان تهران و میزانفردای مشهد دیدار کرده است که در تمامی آنها به حریفان خود باخته و هیچ امتیازی کسب نکرده است.

البته شاگردان فرید آخوندزاده در تیم ضعیف و کمتوان سفیر قم در هفته چهارم با قرعه استراحت برخورد کردهاند و حالا باید بر اساس برنامهریزی سازمان لیگ فدراسیون والیبال کشورمان در دیداری خانگی از ساعت 16 روز یکشنبه بیست و سوم آذر ماه در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم به مصاف تیم والیبال شهرداری نیشابور بروند.

امسال بر اساس برنامهریزی سازمان لیگ فدراسیون والیبال کشورمان، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته اول کشور با عنوان جام زندهیاد حسین معدنی و  با حضور 18 تیم در 2 گروه برگزار میشود و نسبت به سال گذشته تغییری در تعداد تیمها ندارد.

در فصل جاری مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته اول کشور با حضور 18 تیم در 2 گروه 9 تیمی برگزار میشود و هر هفته یک تیم از هر گروه استراحت خواهد داشت به همین دلیل سفیر قم در هفته چهارم به قرعه استراحت برخورد کرد.

در گروه نخست از مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور تیمهای میزان فردای مشهد، شهرداری نیشابور، کاله جوان، عقاب نهاجا، شهدای 15 خرداد پیشوا، سفیر قم، شهرداری جوان ارومیه، ملوان تهران و رعد قرارگاه پدافند هوایی حضور دارند.

همچنین تیمهای حاضر در گروه دوم از مقدماتی فصل جاری لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور گلگهر سیرجان، پیشگامان شفق اردکان، شهرداری اراک، مناطق نفتخیز جنوب، کاشی بیستون کرمانشاه، ذوب آهن اصفهان، گروه صنعتی لاستیک بارز کرمان، پتروشیمی بندر ماهشهر و پدافند اصفهان هستند.

انتهای پیام/78002/الف

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 11:12

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|