به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

دستبند قانون بر دستان مجرمان تحت تعقیب در خرم‌آباد

حسین نجفی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در خرمآباد گفت: با اتخاذ تدابیر لازم به منظور دستگیری مجرمان تحت تعقیب مراجع قضایی، عوامل این فرماندهی پس از انجام کار اطلاعاتی به صورت گسترده و به منظور شناسایی محل اختفای مجرمانی که به هر نحوی از دست قانون گریزان بودند، روز گذشته طی یک عملیات از پیش طراحی شده و منسجم که در سطح حوزه استحفاظی شهرستان شامل شهر، بخشها و روستاها به مرحله اجرا درآمد، موفق به دستگیری تعداد 21 نفر از مجرمان تحت تعقیب مراجع قضایی شدند.

وی اظهار داشت: همانطور که به مردم شریف قول داده بودیم، مجرمان طعم آسایش را نمیچشند و به حول و قوه الهـی با اشرافیت اطلاعاتی کاملی که بر حوزه استحفاظی خود داریم، مقتدرانه در مقابل قانونشکنان و قانونگریزان ایستاده و اجازه هیچگونه عرضاندامی را به آنها نمیدهیم.

دستگیری 21 سارق و کشف 42 فقره سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان خرمآباد همچنین از کشف 42 فقره سرقت و دستگیری تعداد 21 سارق طی پنج روز گذشته تاکنون در این شهرستان خبر داد.

نجفی افزود: در راستای مبارزه قاطع پلیس با سرقت، ماموران انتظامی شهرستان در پنج روز گذشته با استفاده از رصد دقیق جرائم و استفاده از گشتهای پنهان و آشکار طی چندین عملیات موفق به شناسایی و دستگیری 21 سارق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمآباد بیان داشت: پس از انتقال سارقان به پاسگاه انتظامی و بازجوییهای فنی از آنها به تعداد 42 فقره انواع سرقت شامل سرقت منزل، سرقت خودرو، سرقت محتویات و لوازم خودرو، سرقت احشام و ... اعتراف کرده و در این خصوص بازسازی صحنههای سرقت صورت گرفت.

نجفی اظهار داشت: پس از جمعبندیهای صورت گرفته، سارقان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفتند.

وی مهمترین شرط پایداری امنیت در هر جامعه را مشارکت مردم با پلیس دانست.

انتهای پیام/2304/ب۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 11:12

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال