به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 مهر 1398

پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر بدون حضور ایثار ماهان تندیس قم برگزار می‌شود

علی خوشرفتار امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: امسال مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاههای کشور با شرکت هفت تیم در دو گروه مقدماتی به انجام رسید و طی آن در گروه نخست تعداد چهار تیم و در گروه دوم سه تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: چهار تیم حاضر در گروه نخست از مرحله مقدماتی فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاههای کشور تیمهای ایثار ماهان تندیس قم، هیئت زنجان، شهرداری آمل و پگاه فارس بودند و تیم ما در صدر جدول ردهبندی این گروه ایستاد.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم اضافه کرد: همچنین بازیهای گروه دوم از مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاههای کشور تیمهای هیئت خوزستان، شهرداری اراک و پیام ارتباطات اصفهان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی خاطرنشان کرد: دیدارهای مرحله مقدماتی در گروه نخست فصل جاری لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاههای کشور در حالی به پایان رسید که تیم ایثار ماهان تندیس قم با کسب برتری در تمام مراحل به عنوان صدرنشین و قهرمان مرحله گروهی راهی مرحله نهایی شد.

خوشرفتار اضافه کرد: تیم ایثار ماهان تندیس قم در این گروه تمام حریفان خود را در هر چهار مرحله شکست داد و با کسب 12 پیروزی و 24 امتیاز به عنوان صدرنشین صعود کرد در حالی که تیم ما در این مرحله تنها تیم بدون شکست بازیها نیز لقب گرفت.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه تیم صدرنشین گروه نخست باید با تیم چهارم گروه دوم در مرحله پلیآف مسابقه میداد و به دلیل اینکه گروه دوم مرحله مقدماتی تیم چهارم نداشت، به همین دلیل تیم ایثار ماهانتندیس قم به صورت مستقیم راهی مرحله نهایی شد.

مدیر تیم بسکتبال با ویلچر ایثار ماهان تندیس قم اضافه کرد: بدین ترتیب تیم ما برای حضور پرقدرت در مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر باشگاههای کشور فرصت بسیار خوبی به دست آورده و بر همین اساس اردویی تدارکاتی را برگزار میکند تا با قدرت به مصاف حریفان برود.

وی در ادامه به برگزاری نخستین مرحله از رقابتهای پلی آف لیگ برتر بسکتبال با ویلچر به میزبانی خوزستان و فارس اشاره کرد و افزود: بر اساس برنامه ارائه شده از سوی انجمن بسکتبال با ویلچر، نخستین مرحله این رقابتها با حضور تیمهای هیئت خوزستان، شهرداری آمل، مخابرات اصفهان و پگاه فارس انجام میشود.

خوشرفتار خاطرنشان کرد: در رقابت پلیآف به میزبانی خوزستان تیم هیئت این شهر میزبان شهرداری آمل است و در شیراز نیز تیم پگاه این شهر از تیم پیام مخابرات اصفهان میزبانی میکند و رقابتهای دور برگشت این دو گروه نیز روزهای 28 آذر و 5 دی به میزبانی مخابرات اصفهان و شهرداری آمل برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/78002/الف

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 11:12

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|