به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 بهمن 1399

روز وحدت حوزه و دانشگاه، روز شرف و عزت ملت است

امام جمعه اراک:

روز وحدت حوزه و دانشگاه، روز شرف و عزت ملت است

» سرویس: استان ها - مرکزي

خطیب نماز جمعه اراک با بیان اینکه روز وحدت حوزه و دانشگاه، روز شرف و عزت ملت است، تصریح کرد: برای پیشرفت کشور، به صاحبنظر و مجتهد نیاز داریم و مدرکگرایی دردی را دوا نمیکند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقهی مرکزی، آیتالله «قربانعلی درینجفآبادی» در خطبههای نماز جمعه امروز گفت: تقوا مرز پاسداری از آلودگیهاست و جامعه را از آسیبهاسی مختلف حفظ میکند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید با متخلفان و فساد با قاطعیت برخورد شود، افزود: یکی از عوامل بازدارنده از فساد، تربیت دینی و اخلاقی است.

امام جمعه اراک با اشاره به فرارسیدن ایام اربعین گفت: در طول هزار و 400 سال پس از حادثه کربلا ، این واقعه هنوز فراموش نشده است و حضور 20 میلیونی زائران در کربلا نشان میدهد عشق به امام حسین(ع) و اهل بیت همچنان زنده و جاودان است.

نمایندهی ولی فقیه در استان مرکزی در ادامه با اشاره به توطئه قیمت نفت و اینکه عربستان اعلام کرده 9 میلیون و 700 هزار بشکه نفت صادر کرده است، افزود: ما باید در برابر دشمنان قسم خورده اسلام بایستیم و مظهر مهربانی و حق باشیم.

وی اظهار کرد: نباید اجازه دهیم این جنایتکاران فرهنگ، سیاستها و اهداف پلیدشان را در کشورهای اسلامی حاکم کنند و باید با قدرت در مقابل اینان ایستاد، چون جنایتهای آنها قابل بخشش و ترحم نیست.

آیتالله درینجفآبادی با بیان اینکه مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و زیارت اربعین با عظمت برگزار میشود، گفت: اربعین یک تابلو برای همه دلدادگان به عاشورا و امام حسین(ع) و دوستداران اهل ولایت است.

وی با اشاره به قرار گرفتن در هفتهی پژوهش افزود: باید به بخش تحقیقات توجهی بیشتری شود و واحدهای صنعتی به سمت خودکفایی و تولیدات با ارزش افزوده بالا پیش بروند.

امام جمعه اراک افزود: باید نیروهای کار قدیمی به نیروهای متخصص تبدیل شوند، چون نیروی قدیمی پاسخگو نیست و نیروهای دانشگاهی نیز باید به نیروهای فنی تبدیل شوند.

وی با بیان اینکه با تنبلی و تنپروری هیچ ملتی آباد نمیشود، گفت: باید با ابداع و تکنولوژیهای جدید این مهم را جستجو کرد.

درینجفآبادی با اشاره به فرارسیدن روز وحدت حوزه و دانشگاه در روز 27 آذرماه، خاطرنشان کرد: این روز روز عزت و شرف ملت است و در این روز دانشگاه، حوزه و مردم در خدمت اسلام و رهبر هستند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 22-09-1393, 01:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی