به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 شهریور 1398

ملاقات سفیر ایران در لوبلیانا با وزیر زیرساخت و محیط زیست اسلوونی

مرتضی درزی رامندی سفیر کشورمان در اسلوونی، با پیتر گاشپرشیتس وزیر زیرساخت و محیط زیست اسلوونی در لوبلیانا دیدار و پیرامون توسعه مناسبات اقتصادی دو کشور به ویژه تداوم همکاری‌ها در حوزه‌های حمل و نقل، محیط زیست و اجرای طرح‌‌های زیرساختی، گفت و گو و تبادل‌نظر کرد.

به گزارش ایلنا، سفیر کشورمان با اشاره به برخورداری شرکت‌های ایرانی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فنی و مهندسی در حوزه‌های حمل و نقل، راه‌سازی و ساخت سد و نیروگاه، آمادگی کشورمان را به منظور گسترش همکاری ها و تبادل تجربیات و دانش فنی در حوزه های مشترک اعلام کرد.

وی ضمن تشریح سابقه همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران و اسلوونی و همچنین نشست‌های کارشناسی و تخصصی بین دو کشور، بر تداوم رایزنی ها پیرامون توسعه همکاریها در حوزه حمل و نقل هوایی، زمینی، دریایی و فعالیت های بنادر دو کشور تأکید کرد.

پیتر گاشپرشیتس وزیر زیرساخت و محیط زیست اسلوونی نیز با اشاره به زمینه‌های مشترک همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و اسلوونی، نسبت به تداوم و تقویت مناسبات و برقراری ارتباط بین شرکتهای زیرساختی اسلوونی و طرف های ایرانی، اعلام آمادگی نمود.

وی به ظرفیت‌های همکاری اسلوونی با شرکت‌های ایرانی در حوزه های حمل و نقل و انرژی اشاره و بر لزوم ایجاد ارتباط و هماهنگی های لازم پیرامون یافتن زمینه‌های جدید همکاری و طرح ها و پروژه‌های مشترک تأکید کرد.

دو طرف همچنین آمادگی خود را به منظور مبادله هیات‌های کارشناسی و برگزاری نشست‌های تخصصی جهت یافتن راه‌های افزایش و تنوع بخشی همکاری‌های فی مابین، مورد تأکید قرار دادند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 22-09-1393, 01:07

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|