به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

طی هشت ماهه گذشته؛ واردات تنباکو افزایش و آبگونه‌های الکلی کاهش یافت

طی ۸ ماه گذشته واردات توتون و تنباکو با ۴ درصد رشد و واردات نوشابه‌ها و آبگونه‌های الکلی ۱۲۴ درصد کاهش یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا و براساس آمار گمرک ج. ا. ایران در بخش واردات محصولات صنایع غذایی - نوشابه ها- آبگونه‌های الکی و سرکه ها- توتون و تنباکو و بدل ساخته آن‌ها میزان واردات برخی از اقلام نظیر فراورده‌های گوشت - ماهی - قشرداران - صدفداران یا سایر آبزیان فاقد ستون فقرات با رشد همراه بوده و به ۱۶۱ هزار و ۵۵۵ دلار رسیده است.

همچنین واردات قند و شکر و شیرینی با ۲۳ درصد رشد به لحاظ ارزشی به ۴۸۱ میلیون و ۸۲۴ هزار و ۹۵۷ دلار، واردات کاکائو و فرآورده‌های آن با ۵ درصد رشد نسبت به سال گذشته به ۶۰ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۳۴۸ دلار، واردات فرآورده‌های غلات، آرد، نشاسته، فکول یا شیر و نان‌های شیرینی با کاهش ۲۷۷ درصدی به ۱میلیون و ۱۷۲ هزار و ۳۳۰ دلار و واردات فرآورده‌های خوراکی گوناگون با ۳۴ درصد کاهش به ۸۲ میلیون و ۸۲ هزار و ۳۸۸ دلار رسیده است.

همچنین میزان واردات سبزیجات، میوه‌ها و سایر اجزاء نباتات با ۱۳ درصد کاهش به ۳۰ میلیون و ۱۲ هزار و ۵۹۰ دلار، نوشابه‌ها، آبگونه‌های الکلی و سرکه با ۱۲۴ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه در سال گذشته از ۱ میلیون و ۵۶۷ هزار و ۲۴۳ به ۶۹۷ هزار ۹۸۶ دلار، آخال و تفاله صنایع خوراک سازی و خوراکیهای ماده برای حیوانات با ۹ درصد افزایش به ۱ میلیارد و ۸۱ میلیون و ۲۶ هزار و ۸۹۵ دلار و واردات توتون و تنباکو و بدل توتون و تنباکو ساخته شده با ۴ درصد افزایش به ۱۶۵ میلیون و ۴۵۲ هزار و ۹۴۸ دلار رسیده است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 22-09-1393, 01:06

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی