به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 6 مهر 1399

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی خبر داد: تجهیز 2 هزار و 96 پایگاه اورژانس در طرح راهداری زمستانی

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی در مراسم مانور راهداری صبح امروز با اشاره به تجهیزات و تدابیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی در طرح راهداری امسال اظهار کرد: مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی طرح راهداری امسال را با 2 هزار و 96 پایگاه اورژانس، 7 هزار و 500 تخت اورژانس و 3 هزار ناوگان اورژانسی برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صادقی نیا با بیان اینکه هنوز از رقمی که در برنامه پنجم توسعه به آن اشاره شده فاصله داریم اظهار کرد:معتقدم این فاصله با همکاری تک تک ارگان‌ها و نهادهای دست‌اندرکار کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به کاهش تلفات جاده‌ای در طول یک سال گذشته گفت: توانستیم در سالی که اقتصاد فرهنگی نام گرفته بود حماسه‌ای نو بسازیم و تلفات جاده‌ای را به رقم قابل توجهی کاهش دهیم.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی با بیان اینکه مرکز فوریت‌های پزشکی در راستای بهبود ارائه خدمات به مددجویان تمام فوریت‌های پزشکی را ارزیابی و به اجرا می‌رساند گفت: این مرکز باید بهترین خدمات را به مددجویان ارائه کند.

صادقی نیا با اشاره به تجهیزات به کار گرفته شده در طرح راهداری زمستانی این مرکز تصریح کرد:2 هزار و 96 پایگاه اورژانس برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده که ازای تعداد 863 پایگاه شهری، 273پایگاه اورژنس جاده ای، 730 پایگاه اورژانس بیمارستانی مستقر شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این طرح زمستانی 7 هزار و 500 تخت اورژانس و 3 هزار ناوگان اورژانس پیش‌بیمارستانی، 580 اورژانس بیمارستانی، 58 اتوبوس اورژانسی، 2 فروند اورژانس دریایی و 14 فروند اورژانس هوایی آماده ارائه خدمات به مسافران و کاربران جاده‌ای است.

صادقی نیا با بیان اینکه فراخوانی هم به کلیه بیمارستان‌ها مبنی بر اینکه تمام کارکنان بیمارستان ملزم به ارائه خدمات درمانی رایگان به مسافران جاده‌ای هستند ادامه داد: امسال با ایجاد طرح تحول نظام سلامت توانستیم پایگاه‌های اورژانس هوایی را افزایش دهیم و در حال حاضر پایگاه‌های هوایی اورژانس در 14 نقطه هوایی کشور مستقر هستند که امیدواریم این تعداد افزایش یابد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 22-09-1393, 01:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا