به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 15 آذر 1399

وقتی کلاغ‌ها می‌رقصند در بازار کتاب

وقتی کلاغ ها می‌رقصند؛ یک مجموعه داستان کوتاه از مریم فرهادی است که توسط انتشارات هیلا در ۶۶۰ نسخه با قیمت 5هزار تومان وارد بازار شده است.

به گزارش ایلنا؛ فهرست داستان‌های این مجموعه به ترتیب عبارت است از: مولکان یک چشم، بوی سیگار خوش کش وطنی، شازده کوچولو، دو نفر توی دیوار، وقت‌هایی که یک غریبه...، مرض انگشت ریزی، آمادیلو، بادهای زمستانی.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «دستکش دستم می‌کنم تا مبادا جاهای جاهای دیگر بدنم هم اینطور بشود، گاهی اوقات روی صندلی خوابم می‌برد و وقتی بیدار می‌شوم می‌بینم دستکش‌ها خالی خالی‌اند.

وقتی پاییز می‌رسد اوضاع بهتر می‌شود، می‌توانم رو به روی تیغه نوری که از سقف گلخان می‌آید پایین بنشینم و به رنگ‌های گل‌ها نگاه کنم که چقدر زیر این نور بی‌حال، شگفت انگیز به نظر می‌رسند. آن وقت یادم می‌رود که دست‌هایم از توی دستکش، بیرون ریخته‌اند.

از وقتی اینطور شده‌ام دیگر در را برای بنیامین باز نمی‌کنم. آ‌ها! راستی، من که هنوز بنیامین را به شما معرفی نکرده‌ام. راستش این روز‌ها، با اوضاع، بدجور حواس پرتی گرفته‌ام. به جای اینکه خاک رز‌ها را عوض کنم، به مریم‌ها آب می‌دهم و یک ساعت بعد دوباره به مریم‌ها آب می‌دهم و یک ساعت بعد به مریم‌ها...»

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 22-09-1393, 01:04

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال