به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

اعتماد کلید موفقیت ما بود؛ پیگرینی: تمرکز ما روی چلسی است، نه لیگ‌قهرمانان‌اروپا

سرمربی منچسترسیتی تاکید کرد که در ماه فوریه دوباره به لیگ قهرمانان فکر خواهیم کرد، اما حالا باید به بازی‌‌های لیگ‌برتر فکر کنیم، جایی که 3 امتیاز پایین‌تر از چلسی هستیم.

به گزارش ایلنا، مانوئل پیگرینی پس از صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ‌قهرمانان به شبکه اسکای‌اسپورت گفت: اعتماد کلید موفقیت ما بود. در بازی‌رفت‌ برابر رم در منچستر، بدترین بازی فصل‌ را انجام دادیم و مساوی کردیم، اما برای بازی برگشت مطمئن بودیم می‌توانیم به همان سبکی که در هفته‌های اخیر به میدان رفته بودیم بازی کنیم و ببریم.

وی افزود: توانستیم عملکرد همیشگی خود را در این بازی ارائه کنیم. فشار فراوانی به حریف آورده و توپ را به خوبی در سراسر زمین به گردش آوردیم. ما تیم مستحکمی هستیم و فکر می‌کنم در حال حاضر از نظر تصاحب توپ راه درستی را در پیش گرفته‌ایم. من به کاری که تیمم انجام می‌دهد اعتماد فراوانی داشتم.

منچسترسیتی با پیروزی در خانه رم پس از بایرن‌مونیخ به عنوان تیم دوم گروه E راهی مرحله یک هشتم نهایی شد و به همین دلیل احتمال دارد در دور بعد با یکی از تیم‌های اتلتیکو مادرید، رئال مادرید، موناکو، بورسیا دورتموند، بارسلونا، چلسی یا پورتو روبه‌رو شود.

پیگرینی در این خصوص گفت: ما در ماه فوریه دوباره به لیگ قهرمانان فکر خواهیم کرد، اما حالا باید به بازی‌‌های لیگ‌برتر فکر کنیم، جایی که 3 امتیاز پایین‌تر از چلسی هستیم.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 22-09-1393, 00:47

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی