به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

درخشنده: کارت زرد و قرمزی دست ناظر نیست، اگرنه حتماً از آن استفاده می‌کردم

به گزارش خبرگزاری فارس، غفار درخشنده در پایان دیدار تیم‌های پیکان و شهرداری تبریز درخصوص شرایط این مسابقه که با نتیجه 3 بر 2 به سود نماینده تبریز خاتمه پیدا کرد اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و هر دو تیم با تمام توان بازی کردند و همین که بازی به ست پنجم کشیده شد یعنی مسابقه نزدیکی بود.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم تیم تبریز مصمم بود برای این مسابقه و می‌خواست از کورس مدعیان عقب نماند. پیکان هم از شروع بازی کمی حریف را دست‌کم گرفت. مشکلات داوری هم همیشه در تمام مسابقات وجود دارد.

ناظر بازی خاطرنشان کرد: طبق قوانین فدراسیون جهانی والیبال اگر داور 5 اشتباه هم در یک مسابقه داشته باشد، 5 تا دو نمره از وی کم می‌‌شود در پایان نمره 90 برای وی رد می‌شود که در واقع نمره خیلی خوب است.

درخشنده عنوان کرد: پیکانی‌ها به خط‌نگه‌دارها اعتراض داشتند که تمام آنها از تهران بودند و هیچ مشکلی نداشت. حرف اول را داور اول می‌زند؛ وی باید با کارت زرد و قرمزی که در اختیارش قرار دارد بازی را مدیریت کند، نه اینکه آنها را در جیبش نگه دارد. بازیکن هم باید حواسش باشد تا داور به وی کارت ندهد.

وی با بیان اینکه داور بازی پیکان و شهرداری تبریز باید بیش از یک کارت زرد نشان می‌داد، تصریح کرد: بازیکنی که روی نیمکت است اصلاً حق اعتراض ندارد، اما برخی بازیکنان یا مربیانی که روی نیمکت هستند به خود اجازه می‌دهند تا شکایت کنند. من هم ناظر بودم و گزارش بازی را نوشتم و به مسئولان فدراسیون تحویل خواهم داد. کارت زرد و قرمزی دست ناظر نیست، وگرنه حتماً از آن استفاده می‌کردم. بعید می‌دانم این بازی به کمیته انضباطی کشیده شود.

انتهای پیام/خ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 00:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی