به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 27 دی 1399

روسیه: داعش ۷۰ هزار تن را در سوریه و عراق به خدمت گرفته است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، داعش در حال حاضر در حال تبدیل شدن به برداشتی افراطی از اسلام در خاورمیانه است که رو به گسترش است.  خبرگزاری «تاس» این اظهارات را به نقل از «والری گراسیموف» رئیس ستاد کل ارتش روسیه منتشر کرد.

وی گفت که مشکل مهم در حال حاضر نحوه مقابله با داعش است که گفته می‌شود شمار افرادی که برای این گروه در سوریه و عراق می‌جنگند به 70 هزار تن برسند که از ملیت‌های گوناگون به این کشورها آمده‌اند.

گراسیموف همچنین گفت: «این موضوع قابل توجه است که آمریکا پیش از این کمک‌های مالی و فنی در اختیار این گروه گذاشته تا با دولت سوریه بجنگند.»

وی افزود: «واشنگتن در شرایط کنونی ائتلافی جهانی را شکل داده تا با اقداماتی از جمله حمله هوایی علیه مواضع داعش با این گروه مقابله کند. اما در همین بین کاخ سفید عنوان کرده است که بنابر آن حمله زمینی تنها راهکار موثر در مقابله با این گروه تروریستی است.»

گروه داعش بخش‌هایی از شمال و غرب عراق و سوریه را به تصرف درآورده و با استفاده از روش‌های وحشیانه‌ای از جمله کشتار اقلیت‌های قومی و سربریدن خبرنگاران، نظامیان و مردم عادی به گسترش ترس و وحشت میان مردم دامن زده است.

انتهای‌پیام/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 00:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال