به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 دی 1399

نتیجه کالبدشکافی نقش پلیس در مرگ نوجوان سیاه‌پوست را تائید کرد

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، نتیجه کالبدشکافی که روز جمعه منتشر شد، همانطور که انتظار میرفت تائید کرد که جراحات ناشی از تیراندازی یک افسر پلیس به سمت «تمیر رایس» عامل مرگ این نوجوان 12 ساله سیاهپوست بوده است.

بنا بر گزارش شبکههای محلی، در گزارش کالبدشکافی با اشاره به تیراندازی صورت گرفته به سمت بالاتنه رایس، اشاره شده است که گلولهها به «شاهرگ، روده و لگن» وی آسیب جدی وارد کرده و همین جراحات به مرگ او منجر شده است. دفتر بازپرسی پزشکی «کویاهوگا کانتی» مرگ رایس را «قتل» اعلام کرده است.

رایس ماه گذشته میلادی در حالی که اسلحهای بادی به دست داشت، از سوی یک افسر پلیس هدف تیراندازیهای متعدد قرار گرفت. پلیس پس از مرگ این نوجوان مدعی شد که اسلحه وی از سلاح واقعی قابل تشخیص نبوده و او هم به دستورات پلیس عمل نکرده است.

کشته شدن رایس به تشدید اعتراضات ضدنژادپرستی در مناطق مختلف آمریکا منجر شد. این اعتراضات که با مرگ «مایکل براون» نوجوان 18 ساله سیاهپوست به دست یک افسر پلیس آغاز شد، همچنان ادامه دارد و با تبرئه یک افسر سفیدپوست دیگر که «اریک گارنر» یک دستفروش سیاهپوست را به قتل رسانده بود، تشدید شده است.

معترضان در «کلیولند»، یعنی محل قتل رایس، استعفای «مایکل مکگراث» مدیر ایمنی و «مارتی فلسک» دستیار اجرایی منطقه را خواستار شدهاند.

انتهای پیام/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 00:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال