به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

ریابکوف: انتظار داریم توافق هسته‌ای ظرف ۳ تا ۴ ماه حاصل شود

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه روز جمعه گفت مسکو انتظار دارد مذاکرات هستهای ایران و گروه 1+5 ظرف 3 تا 4 ماه به توافق نهایی ختم شود.

آقای ریابکوف که با خبرگزاری «ریا نووستی» گفتوگو میکرد، در پاسخ به این سوال که آیا چارچوب زمانی 3 تا 4 ماهه برای مذاکرات واقعبینانه است یا نه، گفت: «از نظر ما هم، این زمانبندی واقعبینانه است.»

به نوشته پایگاه خبری «اسپوتنیک» این مقام ارشد وزارت خارجه روسیه در آستانه آغاز دور جدید گفتوگوها، تمدید مجدد مذاکرات را «مخاطرهآمیز» توصیف کرد. وی در این رابطه گفت: «به نظر ما، تمدیدهای مجدد، غیرممکن است. این کار بسیار مخاطرهآمیز است.»

تازهترین دور از مذاکرات هستهای ایران و شش کشور روز سوم آذر در حالی با توافق برای تمدید هفت ماهه مذاکرات به پایان رسید که بر اساس توافق موقتی که سال گذشته تحت عنوان «برنامه اقدام مشترک» به دست آمد، طرفین باید نهایتا تا سوم آذر به راهکار جامع دست مییافتند. با این حال پابرجا بودن اختلافات موجب شد تا مهلت مذاکرات تا روز نهم تیر ماه سال آینده تمدید شود.

پیش از این «جان کری» وزیر خارجه آمریکا هم در سخنرانی در مرکز سابان، گفته بود طرفین انتظار دارند طی مدتی 3 تا 4 ماهه به توافق جامع هستهای دست یابند (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/ق

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 00:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی