به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

برپایی کارگاه‌های آموزشی برای زنان سرپرست خانوار در دورود

اسدالله اسدی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در دورود با اعلام خبر برپایی کارگاه آموزشی برای زنان سرپرست خانوار در شهرستان دورود گفت: این کارگاه آموزشی با هدف تقویت خودباوری، امید و رفتارهای معنوی خانواده در خصوص مهارتهای فرزندپروری، بهداشت فردی و تاثیر مخرب و تدریجی ماهوارهها در خانوادهها برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این کارگاه آموزشی 70 نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دورود حضور داشتهاند، خاطرنشان کرد: در این برنامه اصول پیشگیری از بیماریهای واگیردار با استفاده از توان علمی کارشناسان نیروی انتظامی و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بیان و تشریح شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان دورود با تاکید بر اهمیت آموزشهای پیشگیریانه در بروز آسیبهای اجتماعی یادآور شد: در این کلاسهای آموزشی راههای پیشگیری از اعتیاد فرزندان، پیامدهای منفی ماهواره، اصل پیشگیری از بیماریهای واگیردار، شناخت راههای انتقال بیماری و آگاهیبخشی به خانوادهها در زمینه رعایت مسائل بهداشتی خود و فرزندان به صورت رایگان در اختیار مددجویان تحت حمایت قرار گرفته است.

اسدی تصریح کرد: نهاد کمیته امداد با احساس مسئولیت شرعی و قانونی که در قبال افراد خانواده بزرگ امداد دارند، آموزشهای رایگان را برای جامعه هدف امری ضروری میداند، چراکه این آموزشها باعث شکوفا شدن استعداد افراد تحت حمایت میشود.

وی افزود: تاکنون در این زمینه گامهای خوبی برداشته شده و آموزشهای خود را در زمینههای اخلاقی، روحی، روانی، شغلی، تحصیلی، حقوقی، تربیتی، بهداشتی و رفتارهای خانوادگی در جهت تحکیم بنیاد خانواده ارائه کردهایم.

این مسئول با بیان اینکه آموزشهای تربیتی یکی از بهترین ابزارهای رشد و بالندگی برای افراد تحت حمایت است، تاکید کرد: نقش مشاوران و کارشناسان حوزه فرهنگی نقش تاثیرگذار و انکارناپذیری در ارتقای سطح فرهنگی جامعه هدف کمیته امداد است و در این زمینه گامهای خوبی برداشته شده و زمینه توانمندسازی خانوادهها از این طریق فراهم شده است.

انتهای پیام/2304/گ۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 00:19

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی