به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

تصمیم‌گیری برای لیگ فوتبال ایران با حضور رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد

سیدپرویز موسوی رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: توفیقی حاصل شد تا به عنوان نمایندهای از استان کهگیلویه و بویراحمد از سال گذشته تاکنون به عنوان عضو در سازمان لیگ فوتبال ایران شرکت داشته باشم.

وی حضور در چنین مجامعی را برای فوتبال استان غنیمت شمرد و گفت: با حضور در مجمع عمومی سازمان لیگ ایران میتوانیم پیامرسان بسیاری از مشکلات استان محروم خود باشیم.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس ماده 16 اساسنامه در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این سازمان حضور خواهیم داشت.

وی از مفاد این نشست و تصمیمگیریهایی که در این راستا انجام خواهد شد سخن به میان آورد و گفت: استماع گزارش سالانه هیئت رئیسه سازمان لیگ، تأیید و تصویب سیاستها و برنامههای پیشنهادی هیئت رئیسه و تصویب بودجه و عملکرد مالی سازمان لیگ از برنامههای مهم این نشست سالانه خواهد بود.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد به زمان این حضور اشاره کرد و گفت: روز دوشنبه 26 آذرماه جاری این نشست مهم فوتبالی کشور در ورزشگاه آزادی و سالن کنفرانس آکادمی ملی فوتبال ایران با حضور سایر اعضا برگزار میشود.

موسوی در ادامه به برنامههایی که اکنون در استان در حال انجام است اشاره کرد و افزود: تنها دغدغهای که اکنون داریم اجرای آبرومندانه طرح ایرانویژن فوتبال است که باید با چابکسازی کمیتههای چندگانه و دپارتمانها، فوتبال استان را به سوی حرفهای شدن هدایت کنیم.

انتهای پیام/2571/گ۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 00:19

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی