به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

کمبود نیروی یگان حفاظت در میراث فرهنگی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

محمود باقری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در گچساران با تأکید بر اهمیت و لزوم حفظ تکریم ارباب رجوع افزود: مسئولان در هر جایگاهی مدیر، کارمند و مسئول باید به فکر تکریم ارباب رجوع و حرمت و حافظ شخصیت وی باشند.

وی با بیان اینکه همیشه حق با ارباب رجوع است، تصریح کرد: قانون به صراحت نحوه برخورد با اهانت یا برخورد بد و غیرقانونی ارباب رجوع با مسئولان یا کارکنان یک اداره را مشخص کرده و ما در این خصوص نباید برخوردی انجام دهیم که در قانون تعریفی از آن نشده باشد.

مدیرکل صنایع میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در برخورد با میهمانان، گردشگران، ارباب رجوع باید کمال ملاطفت و خوشبرخوردی صورت گیرد تا کسی از در این اداره ناراضی بیرون نرود.

ابراهیمی با بیان اینکه میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در بخش یگان حفاظت با کمبود نیرو مواجه است، گفت: حوزه تحت پوشش میراث فرهنگی حوزهای گسترده، کوهستانی و طولانی بوده که این اداره تنها با 37 نیرو محافظت از مناطق تحت پوشش را انجام میدهد.

وی معتقد است که محافظت از نقاط تحت پوشش اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با این تعداد نیرو غیرممکن و سخت به نظر میرسد.

ابراهیمی از شوراهای روستاها، شهرها، دهیاران و مدیران مدارس و معلمان خواست تا در حفظ و صیانت از میراث تاریخی این اداره را یاری کنند.

این مسئول استانی کهگیلویه و بویراحمد در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بحث جذب اعتبارات اظهار کرد: اعتقاد ما بر این است که حتی یک ریالی از اعتبارات ما نباید برگشت بخورد و در زمان لازم نیز هزینه شود.

انتهای پیام/82014/گ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 00:19

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی