به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 بهمن 1399

برگزاری 10 شب مراسم سخنرانی در مسجد جامع زرین‌آباد

ولیالله هادی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: امسال نیز به مناسبت اربعین حسینی و رحلت پیامبر اکرم (ص) برنامههای مختلفی در شهرستان ایجرود در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه براساس برنامهریزی انجام شده امسال مراسم عزاداری دهه آخر ماه صفر در مسجد جامع زرینآباد برگزار میشود، تصریح کرد: این مراسم در قالب عزاداری، سخنرانی و مداحی است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایجرود با بیان اینکه مراسم مذکور با حضور جمعی از مسئولان و جمع کثیری از مردم شهرستان برگزار میشود، افزود: در این مراسم سخنرانیهای مناسبتی و موضوعی در مباحث واقعه کربلا و فریضه امر به معروف و نهی از منکر انجام خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه در مساجد شهرستان ایجرود نیز مراسم عزاداری در حال برگزاری است، بیان کرد: در این مراسمها نیز از حضور سخنرانان برجسته استفاده شده است.

هادی با با اشاره به اینکه چند روز آخر صفر مقارن با هفته وقف است، تشریح کرد: امسال نیز طبق سنوات گذشته برنامههای مناسبتی هفته وقف در شهرستان اجرایی خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه نخستین برنامه اجرایی هفته وقف برگزاری مراسم رحلت پیامبر اکرم (ص) است، افزود: این مراسم در مسجد جامع زرینرود و بقاع شاخص شهرستان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایجرود در ادامه با اشاره به روزشمار هفته وقف و عناوین انتخاب شده برای روزهای این هفته، توضیح داد: براساس برنامهریزی هر روز از روزهای هفته وقف برنامههای متنوعی در سطح شهرستان اجرا میشود.

این مسئول با اشاره به انجام دیدار با واقفان خیراندیش، ترویج فرهنگ موقوفات، برگزاری همایش یاوران وقف و تبلیغ بیش از پیش سنت حسنه وقف را از برنامههای اجرایی اوقاف و امور خیریه ایجرود همزمان با هفته وقف عنوان کرد و گفت: در حال حاضر بیشتر موقوفات این شهرستان در نیت عزاداری امام حسین(ع) و روضه خوانی است که باید در سایر زمینهها نیز اقدامات تبلیغی انجام و تعداد موقوفات را افزایش دهیم.

هادی در ادامه به برگزاری ایستگاههای «همایش همه واقف باشیم»، دیدار با امام جمعه و نشستهای صنفی همزمان با هفته وقف نیز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر تعداد موقوفات شهرستان ایجرود بیش از 30 مورد و رقبات آن نیز حدود 800 عدد است که باید با اطلاعرسانی در افزایش آن تلاش کرد.

انتهای پیام/73005/ذ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 22-09-1393, 00:19

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی