به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 19 آذر 1397

مدیریت انبار ، کالا ها و امور حسابداریت

خرید - فروش :
امکانات مختلف برای فاکتور و محاسبات مختلف آن در امور مربوط به خرید و فروش اهمیت ویژه ای دارند . نرم افزار فارسیکام امکان ثبت پیش فاکتور و فاکتور برای فعالیت های خرید و فروش توسط کاربران مربوطه را فراهم می نماید . این امکانات بدون نیاز و وابستگی به تهیه نرم افزار یا سخت افزار دیگری و تنها توسط نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری فارسیکام میسر می باشد .
کاربران خرید ( انبار دار ) تمام فرآیند های مربوط به خرید محصولات را در سند فاکتور با درج اطلاعات لازم و کافی ثبت خواهد نمود . فاکتور ها به صورت موقت و دائم ثبت خواهند شد . همچنین امکان ایجاد تغییر و یا حذف اسناد فاکتوری که به صورت دائم ثبت شده اند ، برای کاربران وجود نداشته و فقط مدیران امکان ثبت تغییرات روی اسناد دائم را دارا خواهند بود . بنابراین کنترل و بررسی اسناد برای مدیران فراهم خواهد بود .
کاربران فروش ، امکان ثبت پیش فاکتور و فاکتور را با در نظر گرفتن دسترسی هایی تعریف شده توسط مدیریت و مطابق با اهداف سازمان ، دارا می باشند . امکان تبدیل پیش فاکتور به فاکتور برای مدیر فروش و یا کاربری که مجوز ثبت تغییرات را داشته باشد ، در نظر گرفته شده است . به منظور کنترل موجودی انبار و روند فروش ، در صورت تنظیم ، هنگام صدور پیش فاکتور از موجودی انبار کاسته می شود . البته این امکان به صورت انتخابی برای مدیران وجود داشته و قابل انتخاب خواهد بود .
در نرم افزار فارسیکام امکان اعمال و محاسبه ی هزینه ها ، مالیات ، ارزش افزوده به صورت مقدار عددی و یا درصدی از فاکتور در نظر گرفته شده است . بنابراین کاربران به سادگی با وارد نمودن اعداد و یا درصد مورد نظر ، و بدون نیاز به انجام مجدد محاسبات به صورت دستی ، نتیجه را در جمع فاکتور و جمع کل مشاهده و تصمیمات لازم را اتخاذ خواهند نمود .
از ویژگی های نرم افزار ، تعیین افراد خاص جهت تایید پیش فاکتور و فاکتور از طرف مدیریت سازمان می باشد . بدین صورت که مدیریت با انتخاب فرد یا افراد خاص ( مانند مدیر فروش ) ، تایید نهایی فاکتور را به وی واگذار می نماید . بنابراین فرآیند فروش تحت نظارت مدیریت و در جهت پیش برد اهداف سازمان ، اجرا می گردد .
همچنین می توان کاربران مختلفی جهت تایید فاکتور ها در نظر گرفت . بنابراین چنانچه کاربر اول ، حضور نداشته باشد ، خللی در کنترل فرآیند فروش به وجود نیامده ، و عمل تایید به کاربر بعد منتقل خواهد شد . تعیین افراد جهت تایید فاکتور ، به صورت نامحدود و مطابق با صلاحدید مدیران ایجاد می گردد . 
لازم به ذکر است ، کاربرانی که به عنوان مسئول تایید فاکتور ها تعریف شده اند ، می توانند فرآیند تایید را به فرد بعدی ارجاع دهند . این امکان توسط دکمه و پیغام های مشخص در نرم افزار اجرا می گردد .
کاربران پس از ثبت فاکتور ، قادر خوهند بود  ارسال سند را به صورت ایمیل و یا فکس توسط نرم افزار ، به انجام برسانند .
گزارش :
امکانات مختلفی جهت گزارش گیری از موجودی انبار ، بر اساس انتخاب کالا ها و یا گروه های کالا وجود دارد . همچنین امکان گزارش گیری روی فاکتور ها نیز برای کاربران نرم افزار و چاپ و ارائه ی اسناد در سیستم قرار گرفته است . همچنین امکان گزارش گیری های متفاوت با انتخاب فیلد های مورد نظر توسط کاربران جهت ارائه به مدیریت و برسی اسناد و انجام اقدامات لازم توسط سازمان در سیستم وجود دارد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ثبت شرکت ارشیا تماس حاصل فرمایید
تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : مقالات

تاریخ : 28-07-1393, 15:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی