به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

شیمی درمانی روزانه ۷۰ نفر در بیمارستان شریعتی

سلامت نیوز: روزانه ۷۰ نفر در این بیمارستان به صورت سرپایی، شیمی درمانی می‌شوند که با این فضا، امکانات و تجهیزات نمی‌توانیم، پاسخگوی بیماران باشیم.

رییس مرکز تحقیقات هماتولوژی و انکولوژی بیمارستان شریعتی گفت: اکنون روزانه ۴۰۰ بیمار به درمانگاه‌های خون و سرطان‌شناسی بیمارستان شریعتی مراجعه می‌کنند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا از دانشگاه علوم پزشکی تهران، «اردشیر قوام‌زاده» در حاشیه دیدار وزیر بهداشت از بیمارستان شریعتی افزود: همچنین روزانه ۷۰ نفر در این بیمارستان به صورت سرپایی، شیمی درمانی می‌شوند که با این فضا، امکانات و تجهیزات نمی‌توانیم پاسخگوی بیماران باشیم.

وی با تاکید بر فوق تخصصی بودن این مرکز و ارجاع بیماران از شهرستان‌ها، حمایت‌های دولت در توسعه و تجهیز این بخش را خواستار شد.

«سیدحسن هاشمی» وزیر بهداشت نیز در این دیدار، بررسی آمار مراجعه کنندگان استانی و تجهیز امکانات آنان را در کاهش بیماران مراجعه کننده به مرکز خون و سرطان‌شناسی بیمارستان شریعتی موثر دانست و افزود: با ارزیابی و شناسایی استان‌هایی که بیشترین بار مراجعه کننده را دارند، می‌توانیم ارجاع به بیمارستان شریعتی را کاهش دهیم.

وی همچنین ضمن بازدید از بیماران بستری در این بخش‌ها از بیماران عیادت و به سووالات مراجعه کنندگان درباره روند درمان و اقدامات وزارت بهداشت برای کاهش هزینه‌های بستری پاسخ داد.

وزیر بهداشت در بخشی از این بازدید و در گفت‌و‌گو با دکتر قوام‌زاده رییس مرکز تحقیقات هماتولوژی و انکولوژی بیمارستان شریعتی، درباره توسعه بخش‌های این مرکز تسهیل روند پذیرش و درمان بیماران مبتلابه سرطان گفت‌و‌گو کرد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری سلامت

تاریخ : 16-09-1393, 16:15

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی